Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Monalisa Duvar Ünitesi

  • 1.800,00TL

Ceviz rengin doğallığının pervaz görünüm ve mermer desen kaplama detayları ile buluştuğu modern tasarımlı Monalisa Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Monalisa Duvar Ünitesi

Duvar ünitesi alt ve üst iki modülden oluşmaktadır.

Monalisa Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeli alt ve üst modül olmak üzere toplam dört adet parçadan oluşmaktadır. Ürünün tüm modüllerinde çizilmeye dayanıklı, E1 sınıfı malzeme kullanılmıştır. Alt modülünde iki adet çekmeceye sahip olan duvar ünitesi, üst modülünde ise bir adet kapaklı dolaba ve raf fonksiyonlarına sahiptir. Duvar Ünitesinin sade tasarıma sahip olan ayakları ceviz renktedir. Yerden yüksek tasarımı sağlayan bu ayaklar sizlere temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Ünite çekmece ve kapaklarının üzerinde doğal ahşap dokusuna ve pervaz görünümüne yer verilmiştir. Genel olarak ceviz rengin sıcaklığı ile tasarlanmış duvar ünitesinin alt modülünün üst tablasında, doğal mermer desen kaplama kullanılmıştır ve oldukça modern durmaktadır. TV Ünitesi, pervaz görünümlü kapaklar ve alt modülünün üst tablasında kullanılan mermer görünüm ile detaylandırılmıştır ve bu detaylar ceviz renkli ünite gövdesi ile oldukça uyum içerisindedir. Üniteye doğal görünüm kazandıran ahşap dokusu ve pervaz görünümü hem alt modülde hem de üst modülde kullanılarak üründe muhteşem bir birliktelik oluşturulmasını sağlamıştır. Ceviz rengi ile evinize sıcak bir dokunuş yapacak olan duvar ünitesi, mermer görünüm detayları ile de odanıza asil bir görünüm kazandıracak. 

Dilerseniz ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz ya da tek çekmeceli duvar ünitesini ve modüllerini tercih edebilirsiniz.

Ceviz Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi : (en: 200 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 50 cm)

Duvar Ünitesi-Tek Çekmeceli: (en: 138 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 50 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!