Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Mokka Düğün Paketi

  • 32.900,00TL26.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Mokka Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Mokka Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır... 

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Mokka Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Cevizin koyu asilliğinin bronz rengin ışıltısıyla güçlendirildiği takımın tüm modülleri birinci sınıf suntalam malzeme ile üretilmiştir. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Metal malzemeye sahip olan ayakları bronz renktedir. Konsol kapaklarının üzerinde bronz renk yansıtıcı malzemeler kullanılmıştır ve ayna panosu tek parçadan oluşup çerçevesi koyu ceviz ve bronz renk boyalıdır. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol aynaları ise konsolla uyumlu renkte ve formdadır. Konsol aynaları de-monte olup ister konsolla entegre edilerek isterseniz de evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup açıldığında sekiz kişilik olmaktadır. Ayakları metal malzemeden olan masanın üst tablası suntalam malzemeden konsolla aynı renkte üretilmiştir ve oldukça modern durmaktadır. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve sütlü kahve tonundadır. Sandalye ayakları metal malzemedendir. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve sade yapısıyla takımla uyum içerisindedir.

Mokka Yatak Odası Takımı bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığında kullanılan kumaş silinebilir özelliktedir ve ithaldir. Krem rengin kullanıldığı başlık takımın havasına oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Başlık orta çerçevesinde kapitone detaylar kullanılmıştır. Bu da dolap, komodin ve şifonyerde bulunan ve takımda bütünlüğü sağlayan modern dekoratif çizgilere uyum sağlamaktadır. Şifonyerde 2 tane çekmece ve 2 adet dolap fonksiyonu vardır ve aynası dolap ile uyum içerisindedir. Şifonyer ve komodinin ayakları yerden yüksektir ve metal malzemeye sahiptir. Ayrıca komodin ve şifonyerin ayaklarında bronz renk ve kapak ön yüzlerinde bronz renk yansıtıcı detaylar mevcuttur. Dolap 6 kapak boyutundadır. Toplam 3 kapak yüzeyi kadar kullanılan aynalar parçalı yapıdadır. Dolap içerisinde çekmece, askılık ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Asil Yatak Odası arayanlar için bu yılın gözde tasarımlarından biridir.

Simon Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte, ithal, keten kumaş kullanılmıştır. Simon Keten Koltuk Takımının ayakları metal malzemedendir ve siyah rengindedir. Üçlü koltuğun kol kenarlarında ve oturumunda kullanılan renklendirilmiş dikiş işçiliği, berjerde de kullanılarak tasarımı bütünleştirmiştir. Ayrıca alışılmış ayak tasarımlarından farklı ayaklarla takıma modern bir hava katılmıştır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda 36 dansite HR sünger kullanılmış olup yumuşak olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırttan atlamalı mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan renkli dikiş işçiliği hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Kapitone işçiliği ile gösterişli havaya bürünen berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Ürünümüzde toplam 4 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!