Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

İnstagram Sayfamızı
Takip Edin.

@hekahome

Sıkı takipçimiz hediye kazanıyor.

Süre Sınırlı Ürünler

Kayseri Mobilya ve Mobilyacılar | Mobilya Mağazaları

Kayseri Mobilya ve Mobilyacılar

Kayseri Mobilya Mağazaları

Kayseri mobilya ve mobilyacılar arayışı içindeyseniz size en uygun mobilya mağazalaları ile hizmet veren Hekahome öneriyoruz. Hekahome Ankara ve Kırıkkale'de 7 mağazası ile ve Türkiyenin her iline kargo imkanı ile hizmet vermektedir. Kayseri'de bulunan mobilya fabrikası ile Türkiye'nin mobilya tarzını belirlemektedir. Mobilya mağazalarımızdan canlı video görüşme isteyerek telefonunuzla mağazalarımızı gezebilir ve ürün satın alabilirsiniz.

55 yıldır Mobilya Üreten Ankara Siteler Mobilya Firması Hekahome ayrıca online satış ile Türkiye'nin her iline gönderim yapmaktadır. Hekahome.com linke tıklayın.

Kayseri'de bulunan mobilya üretim tesisi ile modüler ürünleri üretmektedir. Hekahome bir Kurtoğlu Mobilya mağazasıdır. Mobilya ürünlerini Türkiye ve Yurtdışında 66 ülkeye göndermektedir. Yatak odası, yemek odası, koltuk takımı, köşe takımı ve düğün paketlerini sitemizde inceleyebilir ve hemen alabilirsiniz. Ayrıca canlı destekten yardım alarak satın alma yapabilirsiniz. 

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Kargo ücretini konuşabilirsiniz. Canlı destekten satış danışmanlarımız size yardım etmek için ellerinden geleni yapacaktır. 

Hekahome.com "HERKESE KALİTE" sloganı ile Türkiye'de her kesime kaliteli mobilya imkanı sunmaktan gurur duymaktadır.

6.990₺ den başlayan Düğün paketleri ve 1.490 ₺ den başlayan Koltuk takımları ile Türkiye'nin her iline gönderim yapmaktayız. Kayseri için kargo ücretini mutlaka canlı destekten konuşun. Ayrıca canlı destek ile mağazalarımızı evinizin konforunda gezebilir ve alışverişinizi Ankara mobilya firması Hekahome'dan 2 yıl garanti ile yapabilirsiniz.


Alışveriş sepetiniz boş!