Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

İnstagram Sayfamızı
Takip Edin.

@hekahome

Sıkı takipçimiz hediye kazanıyor.

Süre Sınırlı Ürünler

Çubuk Mobilya ve Mobilyacılar | Mobilya Mağazaları

Çubuk Mobilya ve Mobilyacılar

Çubuk Mobilya Mağazaları

Çubuk mobilya ve mobilyacılar için arayış içindeyseniz size harika bir haberimiz var. Ankara'da 5 mobilya mağazaları ile size çok yakınız. Ankara'da adreslerimizi öğrenmek için tek yapmanız gereken mağazalarımız linkine tıklamak.

Ama evinizin konforunda mağazalarımızı gezmek istiyorsanız canlı destekle bize ulaşmanız yeterlidir. Canlı destekten whatsapp iletişim numaramızı verir ve size canlı görüşme ile mağazamızı gezdiririz. Ayrıca Çubuk ilçemize kurulum ve kargo bedavadır. Kendi ekibimiz kurulumu yapar ve garanti süresini başlatır.


55 yıllık güven inşa eden Hekahome Kurtoğlu mobilya sloganı "Herkese Kalite"dir. Her kesimi kucaklayan ve kaliteyi ulaştıran bu anlayış ile çalışmaktayız.


55 yıllık mobilya geçmişimiz ile satışları gerçekleştirmekteyiz. Ankara'da Kurtoğlu mobilya olarak biliniriz. Ankara'nın her ilçesine ücretsiz gönderim yapmaktayız. Sepete ekleyerek ürünü Paytr güvencesi ile hemen satın alabilirsiniz. Çubuk mobilya firması arıyorsanız Hekahome sizin yanınızda. Çok uygun fiyat ve ucuz mobilyaları kaliteli tasarımlar ile birleştirdik. Kaliteden ödün vermeden kendi üretimimiz mobilyaları hemen alabilirsiniz. 


Tek yapmanız gereken hekahome.com linkinden ürünleri beğenip sipariş vermektir. Online mobilya satışı detaylarımızı öğrenmek için linke tıklamanız yeterlidir.


Çubuk ilçemizde mobilya arayışına girdiyseniz mağazalarımıza uğrayabilir ve internet sitemizden hemen satın alabilirsiniz. Kafanıza takılan her türlü soruda canlı destek veya whatsapp'tan bize ulaşabilirsiniz.


Alışveriş sepetiniz boş!