Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

İnstagram Sayfamızı
Takip Edin.

@hekahome

Sıkı takipçimiz hediye kazanıyor.

Kategoriler

Süre Sınırlı Ürünler

Bahçe Mobilyaları

Bahçe Mobilyaları

Bahçe mobilya tasarımlarımızı en son trendlere göre tasarlamaktayız. İç mimarlarımız mobilya tasarımlarını global dizaynları dikkate alarak yapmaktadır. En son trendleri takip eden firmamız mobilyada fonksiyonlara önem vermektedir. Konforu ve rahatlığı ön planda tutmaktadır. En yeni tasarımları sizler için üretmektedir. Kendi üretir ve aracı olmadan kendi satar. Ankara ve Kırıkkale illerimizde mağazaları ve internetten online satış ile Türkiye'nin her yerine kargo ile göndermektedir. Ayrıca 55 ülkeye ihracat yapmaktadır. Türkiye'nin büyümekte olan güçlü bir mobilya firmasıdır. Ankara Siteler Mobilya olarak başlayan Hekahome 1998'den beri mobilya sektöründe hizmet vermektedir.

Mobilya markaları olarak Türkiye'de yükselen yıldız Hekahome her geçen gün daha çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Mobilya mağazaları Ankara ve Kırıkkale'de olup online mobilya satışımız Türkiye genelindedir. Online mobilya satış mağazaları canlı destekten öğrenebilirsiniz. Bahçe mobilya seti ürünlerimizi hemen inceleyebilirsiniz. Mobilya fiyatları olarak en ucuz mobilya ürünlerini bulabilir ve en uygun fiyatlı ürünlerimizi alabilirsiniz. Masa takımları, oturma grubu takımları, köşe takımı, masa, sandalye ve sehpalar en uygun fiyatları bulabilirsiniz. Tasarımlarımızda iç mimarlarımız ve tasarımcılarımız en tarz ve stil ürünleri oluşturmaktadır. Oturma grubu takımı fiyatları uygun ve kaliteli ürünleri hemen alabilirsiniz. 

Kurtoğlu mobilya markasıdır. Mobilya markaları listesi içinde önemli mobilya firmalarındandır. Hekahome Türkiye'de Ankara mobilya firmasıdır. Ankara ve Kırıkkale'de bulunan mağazalarının yanı sıra mobilya üretimi yapmaktadır. Üretim Kayseri ve sitelerde bulunan üretim merkezlerinde yapılmaktadır.

Klasik mobilya ve modern mobilya ürünlerimiz sitemizde ve mağazalarımızda bulunmaktadır. Mobilya dekorasyon için iç mimarlarımızdan fikir alabilirsiniz. Ücretsiz iç mimar desteğimizi size sunuyoruz. Modern mobilya ürünlerimizi inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz. Mobilya renkleri için tasarım ekibimizden destek alabilirsiniz. 

Mobilya malzemeleri olarak en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Kaliteli mobilya üretiyor ve bunu en uygun fiyatla müşterilerimize sunuyoruz. En iyi mobilya markası olma yolunda ilerliyoruz. Amacımız Türkiye ve yurt dışında en tarz tasarımları müşterilerimize ulaştırmaktır. Kayseri' de bulunan modüler mobilya fabrikası ile üretimi hızlı ve kaliteli olarak yapmaktayız.


Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 105 (6 Sayfa)