Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 
Mobilya Ne Demek | Mobilya Nedir?
18 May

Mobilya Ne Demek | Mobilya Nedir?

Yazar: Ender Çene Okundu: 2590 Yorumlar: 0

Mobilya ne demek; oturulan, yemek yenilen ve yatılan yerlerin döşenmesine yarayan taşınabilir eşyaya verilen addır. Mobilya; masa, sandalye, koltuk, yatak, dolap,sehpa vb ürünlerin genel adıdır. Binalarda ve dış mekanlarda kişiyi rahat ettirmek ve fonksiyonel olarak kullanılmak için tasarlanmış taşınabilir eşya bütününe mobilya denir. Mobilya için bu tanımları yapmak tek başına yeterli değildir. Çünkü mobilya yaşam biçimimizi belirleyen bir tarzdır. İç mimarların ve tasarımcıların hayatınıza farklı dokunuşlar sunmasının en kesin yoludur. Mobilya hayat standartlarınızı belirler. O yaşamımızı değiştirir. O bizi farklı bir düşünce tarzına sürükler. Aynı mimari tasarımları gibi Mobilya tasarımları da akımlardan etkilenmiş ve hayatımıza girmiştir. Mobilya bize farklı hayat görüşleri sunar. Kısaca mobilya bizi yansıtır.


Mobilya; sizin kişiliğinizi ve zevkinizi yansıtan bir ürünler bütünüdür. Şöyle düşünün mobilyasız bir ev düşünebilir misiniz? Kimse mecbur kalmadıkça mobilyasız kalmaz. İnsanın giysisi neyse evin giysisi de mobilyadır. Gerçek anlamda mobilya eve kişilik katan en önemli eşyalar bütünüdür. Bir banyo veya mutfak evin kişiliğini yansıtabilir. Ama mobilya evin bütününde sizin ne yapmak istediğinizi anlatır. Mobilya tasarımını onun için çok önemsiyoruz.


55 yıldır HERKESE KALİTE sloganı ile en kaliteli mobilyaları en uygun fiyata değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.


Mobilya ürünlerimizi görmek için hekahome.com hemen ziyaret edebilir ve en tasarım ürünleri görebilirsiniz.

Mobilya ürünleri gerçekten uzun bir tasarım sürecinden geçer. Mobilya ürünleri üretmek zaman alır ve çok emek ister. İşte bu süreçleri en iyi yöneten firma size en iyi hizmeti verir. 

Mobilya hayatınıza anlam katar. Mobilya evinizin değerini arttırır. Mobilya nedir ve ne demek derseniz. O hayatımızın anlamıdır diyebilirim. O bize anlam katan eşyalar bütünüdür. O bizi yansıtır. O bize konfor ve rahatlık sunar. Mobilya bize yaşam sunar. İlk çağlardan beri insanlar göçebe hayattan yerleşik hayata geçişte mobilya üretmeye başlamıştır. Önce yataklar ve masalar. Oturmak için kanepeler ve sandalyeler. Mobilya insanoğlu tarihinde çok eskiye dayanır. Evet mobilyasız yaşanabilir. Ama mobilyasız mutlu olunmaz...


Benzer Yazılar

Yorum Yaz

Blog Kategorileri

Son Yazılar

Süre Sınırlı Ürünler

İnstagram Sayfamızı
Takip Edin.

@hekahome

Sıkı takipçimiz hediye kazanıyor.