Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 
En Uygun Mobilya Kampanyaları | Ucuz Mobilyalar
06 May

En Uygun Mobilya Kampanyaları | Ucuz Mobilyalar

Yazar: Ender Çene Okundu: 7253 Yorumlar: 0

En uygun mobilya kampanyaları  ve ucuz mobilyalar her ay yenilenilir ve size bol çeşit sunmaya çalışırız. Evin ihtiyacına yönelik kampanyalar yaparız. Mobilyalarımız kaliteli ve 2 yıl kampanyalıdır. Gelin birlikte kampanyalarımıza bir göz atalım. Bol kampanyalı bir mobilya firması olan Hekahome. Sizin için kampanyalar düzenlemeye devam etmektedir.

Hekahome Herkese Kalite sloganı ile 54 yıl önce yola çıkmıştır. Güçlü altyapısı ve geniş servis ağı ile Türkiye'nin her iline kargo ile mobilya göndermekteyiz.

Hekahome kampanyalarına bir göz gezdirmek isterseniz. Tüm indirimleri Kampanyalar linkinden görebilirsiniz. Kampanyalarımızı her ay güncellemekteyiz. Size seçtiğimiz kampanyada ki ürünlerimizi 3 kategoriden seçtik.

Koltuk takımları 1.490₺ den başlayan fiyatlarla. Koltuk takımı kategorimize hemen girin. 

Köşe takımları 1.490₺ den başlayan fiyatlarla. Köşe takımı kategorimize hemen girin.

Düğün paketleri 6.990₺ den başlayan fiyatlarla. Karaca düğün paketimizi hemen inceleyin.

Her ayın başında kampanyalarımız güncellenir ve eskiler biter. Onun için ayın başı gelmeden kampanyalarımızda beğendiğiniz ürünleri almalısınız. Çoğu ürünümüz stok ve süre sınırlı kampanyaya girmektedir. 

Ucuz Koltuk takımı veya kampanyada koltuk takımı arıyorsanız Kampanyalı Koltuk takımları kategorimize bir göz atın derim. Kampanyalarımızda ciddi indirim yapmaktayız. Yani fiyatı önce şişirip üstüne çizgi atmıyoruz. Güncel fiyat üzerinde %50 lere varan indirim yapabiliyoruz. Bunun nedeni ise sezon değişmesi ve eldeki stoğu eritmekte oluyor. Ama sonuçta en güzel ürünleri evinize alarak karlı çıkan siz oluyorsunuz.

Hekahome yüzünüzü ve cebinizi güldüren kampanyalar yapmaya devam edecektir. Hekahome bir Kurtoğlu mobilya markasıdır. 54 yıllık güven inşa etmiş bir markadır. 

En ucuz mobilya markalarına bakıyorsanız herkese kalite anlayışımız ile size hizmet etmeye devam ettiğimizi göreceksiniz. Kampanyalı ürünlerimiz hakkında anında canlı destekten bilgi alabilir ve canlı whatsapp görüşmesi ile mağazalarımızı gezebilirsiniz.

Mobilya markaları arasında parlayan bir yıldız Hekahome'dan Online mobilya alışverişi çok kolay. Tek yapmanız gereken ürünü beğenip sepete eklemek ayrıca canlı destekten sorabilir ve satın alabilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantili ve servis hizmeti mevcuttur.

“Doktorum bana yaşamak için sadece altı dakikam olduğunu söyleseydi, kara kara düşünmezdim. Biraz daha hızlı yazardım.” Isaac Asimov

Kampanyalarımız size özel ve gerçek indirimlidir. Mağazalarımıza gelerek ürünleri inceleyebilirsiniz. Ankara ve Kırıkkale'de 7 mağazamız ile hizmetinizdeyiz. 

Acele edin fırsatları kaçırmayın derim...


Benzer Yazılar

Yorum Yaz

Blog Kategorileri

Son Yazılar

Süre Sınırlı Ürünler

İnstagram Sayfamızı
Takip Edin.

@hekahome

Sıkı takipçimiz hediye kazanıyor.