Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 
Mobilya Fiyatları (2020 Güncel)
25 Nis

Mobilya Fiyatları (2020 Güncel)

Yazar: Ender Çene Okundu: 1263 Yorumlar: 0

Mobilya fiyatları araştırıyor ve evinizde mobilya yenileme düşünüyorsanız sizin için güncel fiyatları sunmak istiyoruz. Ankara Siteler Mobilya markası olarak 54 yıldır en kaliteli mobilya ürünleri üretmekteyiz. Ankara ve Kırıkkale'de mağazalarımız ve mobilya online satış ile Türkiye'nin her şehrine satışımız vardır. Mobilya fiyatları her yıl Türkiye şartlarına göre güncellenmektedir. Bunun en büyük sebebi ham maddenin fiyat artışıdır. Ham madde fiyatları arttığı için üretimde ki koltuk takımı, yatak odası, yemek odası vb ürünlerde fiyatlar artmaktadır. Mobilya fiyatlarımızda artış yapmamaya ve piyasa şartlarında en uygun mobilya fiyatlarını sizin için sunmmaya gayret ediyoruz. 

Ankara Siteler Mobilya ürünlerimizde pek çok indirim ve kampanya yapmaktayız. Ürünlerimiz neden uygun beş adımla anlatalım.

Mobilya Fiyatları Ankara Siteler 

1- Aracısız satış yapıyoruz. 

Pek çok mobilya firması kendi üretmiyor ve farklı firmalardan ürün alıp üstüne kar koyup satıyor. Hekahome  Kurtoğlu Mobilya olarak Sitelerde üretim merkezimiz var. Ayrıca Kayseri'de Modüler fabrikamız vardır.

2- Fabrika üretimi yapıyoruz.

Toplu üretim maliyeti yarı yarıya düşürüyor. Maliyet düştüğü için fiyatları daha uygun sunabiliyoruz.

3- Toplu satın alma yapıyoruz.

Ham maddeyi depolarımızda muhafaza ediyoruz. Bu sayede zamlardan daha az etkileniyoruz.

4- Kendi Sevkiyat Birimimiz var.

Sevkiyatları kendi araçlarımız ve kendi personellerimizle yapıyoruz. Bu sayede ek yük bindirmiyoruz. Müşterilerimiz bu sayede giderlerimizden etkilenmiyor.

5- Bayi değil Şubelerimiz var.

Ne farkı var derseniz bayi başka bir firmanın üzerine kar koyarak marka adı ile satış yapmasıdır. Ama şube markanın kendi mağazasıdır. Aracı olmadığı için fiyat farkı yoktur.

Fiyatlarımızı incelemek için MOBİLYA kategorimizi hemen inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımızın uygun olması için kaliteden ödün vermeden gece gündüz güçlü kadromuzla çalışmaktayız.
Benzer Yazılar

Yorum Yaz

Blog Kategorileri

Son Yazılar

Süre Sınırlı Ürünler

İnstagram Sayfamızı
Takip Edin.

@hekahome

Sıkı takipçimiz hediye kazanıyor.