Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Mira Düğün Paketi

  • 25.900,00TL22.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Mira Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Mira Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır... 

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Mira Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Ürünün tamamı yüzde yüz MDF malzemeden yapılmış olup E1 kalite standartlarına uymaktadır. Hiçbir modülünde kanserojen madde içermeyen takımımız özgün tasarımıyla alışılmışın dışına çıkmıştır. Ahşap dokusunun sıcaklığını evinize sindirecek ürünümüz farklı renk seçeneklerine de sahiptir. Kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla ergonomik ölçülerde yapılan sandalyeler kaliteli iskelet malzemesinden yapılmaktadır. Döşemesi kolay temizlenebilir, ithal kumaştan yapılmaktadır. Sandalyelerimizde de renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Mira Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Mira Yatak Odası Takımı bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Tüm modülleri yüzde yüz MDF malzemden yapılmış ürünümüz farklı renk seçeneklerine sahiptir. E1 standartlarına uyan hiçbir modülünde kanserojen madde içermeyen ürünümüz ahşabın doğallığını odanıza taşıyacak. Başlığında birinci kalite ithal kumaş kullanılmıştır. Bronz ayna ile tasarımı zenginleştirilmiş takımımız dekoratif çizgilerle de modern bir havaya bürünmüştür. Ürünümüz özgün tasarımı ile dikkatinizden kaçmayacak. Takımı tekil olarak almak için Mira Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Star Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal nubuk kumaş kullanılmıştır. Kullanılan kumaş sayesinde sıvı geçirgenliği süresi minimumdur. Star Koltuk Takımının ayakları tamamen ahşaptır ve torna ayaktır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Üçlü koltuğun kol kenarlarında kullanılan ahşaplar ise ayaklarla bütünlük içerisindedir. Ayrıca kol kısmında ekstra sünger kullanılarak kol kısımları da konforlu hale dönüştürülmüştür. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ayrıca üçlü koltukların oturumunda ekstra bir katman daha sünger kullanılarak oldukça konforlu hale getirilmiştir. Üçlü koltukların sırt kısmı tamamen kapitone işçiliği ile kaplanmıştır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan kapitone işçiliği hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu ve sırttaki ekstra sünger katmanı sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır.  Ürünümüzde toplam 4 adet kırlent vardır. Bu kırlentler silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Star Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!