Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Merlin Düğün Paketi ( BAZA HEDİYE )

  • 53.550,00TL40.370,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Merlin Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Merlin Düğün Paketi ( BAZA HEDİYE )

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Merlin Yemek Odası Takımı Takımda 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynası bulunmaktadır. MDF üzeri lake boya takımın hiçbir malzemesi kanserojen madde içermemektedir. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol aynası 3 parçadan oluşmaktadır ve konsoldan bağımsız olarak evinizin istediğiniz duvarında dekoratif amaçlı değerlendirebilirsiniz. Kapaklarda yavaşlatıcı menteşeler kullanılmış olup, hem kapak ömrü uzatılmış hemde hızlı çarpmaların önüne geçilmiştir. Masa altı kişiliktir.  Takımın geneline hakim olan beyaz rengi masanın üst yüzeyinde de sade ve şık bir şekilde kullanılmıştır. Sandalyelerinde kullanılan farklı kalıp tasarımı ile 2020 sezonunun en çok tercih edilen tasarımdan olmaya adaydır. Takımı tekil olarak almak için Arzen Merlin Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Merlin Yatak Odası Takımı Takımda bir adet dolap, bir adet başlık ve bazalı karyola, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Uygun yatak 160*200 cm ölçülerindedir. Dolap MDF üzeri lake boya ile tasarlanmıştır. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifonyer, komodin ve karyola ayakları yerden yüksektir ve yine MDF malzemedendir. MDF malzemelerin üzerinde lake boya mevcuttur ve takımın hiçbir modülünde kanserojen madde kullanılmamıştır. Kapaklarda yavaşlatıcı menteşeler kullanılmış olup, hem kapak ömrü uzatılmış hemde hızlı çarpmaların önüne geçilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Arzen Merlin Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Ares Koltuk Takımı Takımda 3+3+1 koltuklarımız mevcuttur. Üçlüler yatak olma özelliğine sahip değildir. Heybetli ve şık olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise MDF ve kayın masif malzemeden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kayın masif malzeme gürgen ağacından elde edilmiştir. Ayak kısmında da yine iskelet malzemeleri kullanılmıştır. Bu ayaklar temizliğe kolaylık sağlayacak şekilde yerden yüksekliği sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Heybetli olan takımımızın konforlu olabilmesi için oturumunda soft sünger kullanılmıştır.  Oldukça rahat olan orta sertlikteki süngeri kaplayan kumaşı ise kolay temizlenebilir yapıdadır. Takımı tekil olarak almak için Ares Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!