Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Mercan Düğün Paketi

  • 31.716,00TL24.499,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Mercan Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Mercan Düğün Paketi

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Cevis Yemek Odası Takımı Takımda 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynası bulunmaktadır. MDF ve suntalam malzemeden hafif dekoratif çizgiler bulunmaktadır. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol aynası 2 parçadan oluşmaktadır ve konsoldan bağımsız olarak evinizin istediğiniz duvarında dekoratif amaçlı değerlendirebilirsiniz. Masa altı kişiliktir. Takımın geneline hakim olan beyaz rengi masanın üst yüzeyinde de sade ve şık bir şekilde kullanılmıştır. Sandalyelerinde kullanılan farklı kalıp tasarımı ile 2020 sezonunun en çok tercih edilen tasarımdan olmaya adaydır. Sandalye kumaşının siyah olması takımın geneline hakim olan beyaza karşıt bir duruş sergilemektedir. Takımı tekil olarak almak için Cevis Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Mercan Yatak Odası Takımı Takımda bir adet kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Uygun yatak 160*200 cm ölçülerindedir. Şifonyer, ve komodin ayakları yerden yüksektir ve birinci kalite MDF malzemedendir. Üzerlerinde hafif dekoratif çizgiler bulunmaktadır. Başlık malzemesi silinebilir kumaş ile kaplanmıştır. Ayaklarda gold detaylar kullanılmıştır. Tasarımın genel çizgisinde kendini gösteren hafif dekoratif çizgiler takımın tarzını ortaya koymaktadır. Takımı tekil olarak almak için MDF Mercan Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Nero Koltuk Takımı Takımda 3+3+1 koltuklarımız mevcuttur. İki adet üçlü koltuk, bir adet tekli koltuk vardır. Takımda 3+3+1 koltuklarımız mevcuttur. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ipeksi kadife kumaş kullanılmıştır Nero Beyaz Koltuk Takımı'nda kullanılan zengin kırlent çeşitliliği ile tasarım güçlendirilmiştir. Kapitone işçiliği ile dikkatleri üzerine çeken koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı arttırılmıştır. Nero Beyaz Koltuk Takımının ayakları beyaz renktedir ve altın yüzük detayı bulunmaktadır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Üçlü koltukların ayaklarında ve kol kısımlarının ön yüzeyinde gold detaylar kullanılarak görünümündeki şıklık arttırılmıştır. Aynı gold detaylar şerit şeklinde takım kasasında da kullanılarak bütünlük sağlanmıştır. Oturumu orta yumuşaktır ve oldukça rahattır. Üçlü koltuklar döner sırt mekanizması sayesinde kolaylıkla yatak olabilmektedir. Üçlü koltukların sırt ve kol kısımlarında ve berjerin sırtında kapitone işçiliği kullanılarak tasarım vurgulanmıştır. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Takımı tekil olarak almak için Nero Beyaz Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!