Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Mercan Düğün Paketi

  • 22.900,00TL18.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Mercan Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Mercan Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Cevis Yemek Odası Takımı Takımda 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynası bulunmaktadır. MDF ve suntalam malzemeden hafif dekoratif çizgiler bulunmaktadır. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol aynası 2 parçadan oluşmaktadır ve konsoldan bağımsız olarak evinizin istediğiniz duvarında dekoratif amaçlı değerlendirebilirsiniz. Masa altı kişiliktir. Takımın geneline hakim olan beyaz rengi masanın üst yüzeyinde de sade ve şık bir şekilde kullanılmıştır. Sandalyelerinde kullanılan farklı kalıp tasarımı ile 2020 sezonunun en çok tercih edilen tasarımdan olmaya adaydır. Sandalye kumaşının siyah olması takımın geneline hakim olan beyaza karşıt bir duruş sergilemektedir. Takımı tekil olarak almak için Cevis Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Mercan Yatak Odası Takımı Takımda bir adet kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Uygun yatak 160*200 cm ölçülerindedir. Şifonyer, ve komodin ayakları yerden yüksektir ve birinci kalite MDF malzemedendir. Üzerlerinde hafif dekoratif çizgiler bulunmaktadır. Başlık malzemesi silinebilir kumaş ile kaplanmıştır. Ayaklarda gold detaylar kullanılmıştır. Tasarımın genel çizgisinde kendini gösteren hafif dekoratif çizgiler takımın tarzını ortaya koymaktadır. Takımı tekil olarak almak için MDF Mercan Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Nero Koltuk Takımı Takımda 3+3+1 koltuklarımız mevcuttur. Üçlüler yatak olma özelliğine sahiptir. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımız sandıklı yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ayak kısmında ise gold detaylar kullanılmıştır. Bu ayaklar temizliğe kolaylık sağlamak amacıyla yerden yüksekliği sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Konforu ve şıklığı bir arada arayan müşterilerimiz için oturumunda ekstra konforlu sünger ve S yay sistemi kullanılmıştır.  Oldukça rahat olan orta sertlikteki süngeri kaplayan kumaşı ise kolay temizlenebilir özelliktedir. Takımı tekil olarak almak için Nero Beyaz Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!