Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Melisa Genç Odası

  • 4.590,00TL

Beyazın sadeliğinin yeşil ve gold renk ile detaylandırıldığı ve ahşap dokusu ile süslendiği Melisa Genç Odası Hekahome | Kurtoğlu mobilyadan satın alınır. Gençlik varsa gelecek vardır...

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Ürün Kodu: CCE-MLSAGNC1

Etiketler:  ccegenç odasıgenç odası takımıgenç odası takımlarımobilyauygun genç odalarımelisa genç odası

Melisa Genç Odası

Modern bir genç odası takımı tasarımı sizlerle.....

Takımda dolap, karyola ve bir adet komodin vardır.

Melisa Genç Odası Takımı beyaz rengin sadeliğinin yeşil renk ve doğal ahşap dokusu ile süslendiği bir takımdır. Kulplarda kullanılan gold renk ise takıma ışıltı kazandırmıştır. Takımın dolabı 3 kapak boyutundadır. Genel olarak beyaz renge sahip olan dolabın ortadaki kapağında boydan aynaya yer verilmiştir ve bu aynanın çevresi yeşil renk ile detaylandırılmıştır. Üç kapağının altında da birer adet çekmece barındıran dolap geniş iç hacmi ile sizlere hem rahat hem de fonksiyonel yerleşim imkanı sunacaktır. Renklendirilmiş bir tasarımı olan dolabın kapakları ve çekmeceleri üzerinde dekoratif çizgiler kullanılmıştır. Dolabın kapakları üzerinde kullanılan çizgiler ve yeşil renk takımın diğer modüllerinde de kullanılarak takımda bütünlük oluşturulmuştur. Alt modülünde üç adet çekmeceye sahip olan çalışma masasının üst modülünde ise raf fonksiyonlarına yer verilmiştir. Dolap ile aynı renklere sahip olan çalışma masası takımla muhteşem bir birliktelik içerisindedir. Yeşil rengin etkin bir şekilde kullanıldığı takımın başlığı kapitone detayları ile zenginleştirilmiştir. Dilerseniz takımınıza sizlere seçenekler kısmında sunulmuş olan 100x200 cm ölçüsünde olan karyolayı ekleyebilirsiniz. Dolap ve çalışma masasında kullanılan dekoratif çizgiler ve doğal ahşap dokusu kitaplık ve komodin tasarımında da tekrarlanmış ve takıma sıcak bir görünüm kazandırılmıştır. Ürünün tüm parçalarını tekil olarak satın alabilirsiniz. Şifonyerinde dolapta kullanılan dekoratif çizgiler ve doğal ahşap dokusu tekrarlanmıştır ve şifonyer dört adet çekmeceye ve bir raf fonksiyonuna sahiptir. Sade tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken kitaplıkta ise bir adet kapaklı dolap ve raf fonksiyonlarına yer verilmiştir. Farklı renklerin bir arada kullanımı ve gold rengin ışıltısı ile güçlendirilmiş takım çocuğunuzun odasına şık bir görünüm kazandıracak. Modern Genç Odası arayanlar için tasarlanmış Melisa Genç Odası uyumlu renkleri ile odanızı muhteşem bir görünüme kavuşturacak.

Odasında tam bir bütünlük oluşturmak isteyen müşterilerimiz için seçenekler kısmında şifonyer, kitaplık gibi parçalar sunulmuştur. 

Üç Kapaklı Dolap: (en: 144 cm / derinlik: 64 cm / yükseklik: 201 cm)

Şifonyer: (en: 91 cm / derinlik: 55 cm / yükseklik: 150 cm)

Komodin: (en: 54 cm / derinlik: 55 cm / yükseklik: 51 cm)

Çalışma Masası: (en: 120 cm / derinlik: 61 cm / yükseklik: 128 cm)

Kitaplık: (en: 52 cm / derinlik: 36 cm / yükseklik: 175 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!