Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Melis Düğün Paketi

  • 25.070,00TL19.670,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Melis Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Melis Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Melis Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı E1 kalitede malzeme ve kapaklarda mat lake boyalı MDF malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol ahşap ceviz renginde ayaklara sahiptir. Konsol bir adet çekmece ve 4 adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol ön yüzeylerinde gri renginde ahşap çıtalara yer verilmiştir. Konsol kulpları ise dairesel formdadır. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa ayakları  ahşap renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Takımı tekil olarak almak için Melis Gri Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Melis Yatak Odası:  bir adet beş kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış gri rengin ve ahşabın uyumu bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Dikiş detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz paketinize karyolanızı ilave edebilirsiniz. Dolap kapaklarının birinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapaklarda ise tasarım diline uygun ahşap çıtalarla zenginleştirilmiş dairesel kulp formlarına sahip detaylara yer verilmiştir. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde ahşap ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde 3  adet çekmece vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer ve dolap yüzeylerinde aynı detaylar kullanılarak tasarım bütünleştirilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Melis Gri Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Nero Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ipeksi kadife kumaş kullanılmıştır. Nero Koltuk Takımı'nda kullanılan zengin kırlent çeşitliliği ile tasarım güçlendirilmiştir. Kapitone işçiliği ile dikkatleri üzerine çeken koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı arttırılmıştır. Nero Koltuk Takımının ayakları siyah renktedir ve altın yüzük detayı bulunmaktadır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Üçlü koltukların ayaklarında ve kol kısımlarının ön yüzeyinde gold detaylar kullanılarak görünümündeki şıklık arttırılmıştır. Aynı gold detaylar şerit şeklinde takım kasasında da kullanılarak bütünlük sağlanmıştır. Oturumu orta yumuşaktır ve oldukça rahattır. Üçlü koltuklar döner sırt mekanizması sayesinde kolaylıkla yatak olabilmektedir. Üçlü koltukların sırt ve kol kısımlarında ve berjerin sırtında kapitone işçiliği kullanılarak tasarım vurgulanmıştır. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Takımı tekil olarak almak için Nero Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!