Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Mavi Düğün Paketi ( BAZA HEDİYE )

  • 29.110,00TL22.103,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Mavi Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Mavi Düğün Paketi ( BAZA HEDİYE )

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Melis Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı E1 kalitede malzeme ve kapaklarda mat lake boyalı MDF malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol ahşap ceviz renginde ayaklara sahiptir. Konsol bir adet çekmece ve 4 adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol ön yüzeylerinde lacivert renginde ahşap çıtalara yer verilmiştir. Kondol kulpları ise dairesel formdadır. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa ayakları  ahşap renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Takımı tekil olarak almak için Melis Mavi Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Melis Yatak Odası:  bir adet beş kapaklı dolap, bir adet başlık ve bazalı karyola, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış lacivert rengin ve ahşabın uyumu bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Dikiş detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz paketinize karyolanızı ilave edebilirsiniz. Dolap kapaklarının birinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapaklarda ise tasarım diline uygun ahşap çıtalarla zenginleştirilmiş dairesel kulp formlarına sahip detaylara yer verilmiştir. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde ahşap ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde 3  adet çekmece vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer ve dolap yüzeylerinde aynı detaylar kullanılarak tasarım bütünleştirilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Melis Mavi Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Buket Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte nubuk kumaş kullanılmıştır. Koltuk kol kenarındaki ve alt klapadaki düğme detayları oldukça modern hava katarken yataklı ve sandıklı oluşu da sizlere kolaylık sağlayacaktır. Tekli koltuk oturduğunuz da belinize destek olması için yastığı bulunmaktadır. Sırt minderleri ve yan kırlentleri oturduğunuz da kalkmak istemeyecek bir rahatlık vermektedir. Oturumunda 30 DNS sünger kullanılarak orta yumuşaklıkta bir oturum keyfini sizlere sunmaktadır. Silinebilir kumaş seçeneğinde oldukça fazla renk seçeneğiniz mevcuttur. Dilerseniz koltuk ayak renginizi de ceviz, beyaz ya da siyah olarak tercih edebilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Buket Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!