Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Maria Düğün Paketi

  • 18.900,00TL15.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Maria Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Maria Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. ASİL VE MODERN TASARIMLI DÜĞÜN PAKETİ ARAYANLAR İÇİN ÇOK TERCİH EDİLEN MARİA DÜĞÜN PAKETİMİZ TAM SİZE GÖRE

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Maria Yatak Odası Takımı Asilliği ve sadeliği bir arada sunan takımımızda bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığında kullanılan keten kumaş silinebilir özelliktedir ve ithaldir. Düğme detaylarıyla modern bir tasarıma sahip olan başlık takımla oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Dolap, komodin ve şifonyerde bulunan  gold renk detaylar takımda bütünlüğü sağlamaktadır. Şifonyer ön yüzeyi ve aynası dolap ile uyum içerisinde benzer tonlarda tasarlanmıştır. Şifonyerde üç adet çekmece ve bir adet dolap fonksiyonu bulunmaktadır. Şifonyer ve komodinin masif ahşaptan üretilen ayakları yerden yüksektir ve gold renk yüzük detaylarıyla modern bir görünüme sahiptir. Ayrıca yerden yüksek tasarlanan ayaklar temizlik işlerinizde size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Dolap kapaklıdır ve altı kapak boyutundadır. Toplam dört kapağın yüzeyi kadar kullanılan aynalar parçalı yapıdadır. Ahşap kısımları dekoratif çizgi detaylarına ve gold renk CNC işlemelere sahip olan dolap içerisinde askılık, çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Ürünün tüm modüllerinde MDF malzeme üzeri lake boya kullanılmıştır. Çekmecelerinde ise yavaşlatıcı tandem ray kullanılan takımda çarpmaların ve hasarların önüne geçilerek takımınızı uzun süre kullanmanız hedeflenmiştir. 

Asil Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye ve 1 adet konsoldan oluşmaktadır. Masa üst tabla suntalam üzeri lake boyalı ollup ayaklar ise masif ahşaptandır. Masa tablası ortadan açılabilir. Konsolun gövdesi suntalam, cumbalı kapaklar masif ahşaptan üretilmiştir. Sandalyeler kayın masif üzerine cila yapılarak üretilmiştir. Döşemesinde %100 nubuk, yumuşak dokulu, kadife, ithal kumaş kullanılmıştır.

Evay Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte yumuşak, nubuk kumaş kullanılmıştır ve sıvı geçirgenliği oldukça yavaştır. Bu sayede temizlik açısından kullanımı oldukça rahattır. Kırlentlerde, biyelerde ve üçlü koltukların kol kısımlarında kullanılan gold şeritler, takımın modern görünümüyle bütünlük oluşturmuştur. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise tamamen ahşaptan yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek olarak tasarlanan gold detaylı siyah ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Oturumunda 30 DNS yumuşak sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır ve oldukça rahattır. Üçlü koltuklar kolaylıkla yatak olabilmektedir. Takımda üçlü koltuklarda sırt minderi bulunmaktadır ve bu konfor desteği sizlere keyifli bir oturum sunmaktadır. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!