Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Marcelo Duvar Ünitesi

  • 2.800,00TL2.300,00TL

Krem ve gri rengin muhteşem uyumuna doğal ahşap dokusu ile detay kazandırılmış modern tasarımlı Marcelo Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Marcelo Duvar Ünitesi

Duvar ünitesinin alt, orta ve üst üç modülü vardır.

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR!

Marcelo Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeline genel olarak krem rengin sadeliği ve gri rengin asilliği hakimdir. Duvar Ünitesine doğal ahşap doku desenleri ile detay kazandırılmıştır. Doğal ahşap doku desenleri ve metal aksamlar, ürünün tüm modüllerinde tekrar edilerek ünitede muazzam bir tasarım bütünlüğü sağlanmıştır. Ayrıca sade tasarımlı, altıgen formunda ve siyah renkte olan kulplar ise ürünün modern bir görünüme kavuşmasını sağlamıştır. Ürünün modern görünümü, sade tasarımlı, siyah renge sahip olan metal malzemeli ayakları ile desteklenmiştir. Ünitenin yerden yüksek tasarıma sahip olmasını sağlayan ayakları sizlere temizlik işlerinizde oldukça yardımcı olacaktır. Alt, orta ve üst modül olmak üzere toplam dört parçadan oluşan takımın alt modülünde üç adet çekmeceye, orta modülünde iki adet kapaklı dolaba ve raf fonksiyonlarına ve üst modülünde ise bir adet kapaklı dolaba ve yine raf fonksiyonlarına yer verilmiştir. Ürünün tüm modülleri çizilmeye dayanıklı, E1 sınıfı MDF malzeme ile üretilmiş olup ürünün uzun ömürlü olması hedeflenmiştir. Takım sahip olduğu krem renk ile evinize yalın bir görünüm kazandıracakken gri renk detayları ile de odanıza asil bir hava verecektir. Kullanılan doğal ahşap dokulu yüzeyler ise evinizi detaylandıracaktır ve odanızın şık bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır.

Komple Duvar Ünitesine ihtiyacım yok diyorsanız, ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Modern Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi Alt Modül: (en: 220.5 cm / derinlik: 49 cm / yükseklik: 60.5 cm)

Duvar Ünitesi Üst Modül: (en: 212.9 cm / derinlik: 31.8 cm / yükseklik: 85 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!