Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Lucas Düğün Paketi

  • 23.890,00TL19.900,00TL

Asil ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Lucas Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Lucas Düğün Paketi

Düğün Paketimiz KARYOLA SETİ ve YATAK HEDİYELİDİR..

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır. Bu düğün paketimizi avantajlı kılan ise karyola seti ve yatağınızın bizden sizlere hediye olmasıdır.

Lucas Yemek Odası: takım içeriğinde  konsol ve aynaları, yemek masası, 6 adet sandalye vardır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı ceviz renk E1 standartlarında malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol kapaklarının ikisinde yansıtıcı yüzey vardır diğerlerinde ise doğal ahşap dokusuna yer verilmiştir. Siyah renkli daire şeklindeki kulpları konsol üst tablasında kullanılan siyah renk mermer desen ile oldukça uyum içerisindedir. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Masa tablası ceviz renktedir ve doğal ahşap görünümlüdür. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve açıldığında sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa ayakları ahşap malzemedendir, aralarında siyah mermer desenli yan yüzler mevcutturSandalyelerde kullanılan kumaşın silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır, siyah renktedir ve baklava dilim dikiş detaylıdır. Sandalye ayakları ahşap ayaktır ve üzeri ceviz renktedir. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Takımla aynı tasarım diline sahip duvar ünitesini isteğe bağlı takımınıza ilave edebilirsiniz. Ceviz Yemek Odası arıyorsanız mutlaka incelemelisiniz. Takımı tekil olarak almak için Lucas Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Lucas Yatak Odası: ceviz rengin doğallığının siyah rengin asilliği ile buluştuğu bir tasarımdır. Takımın tüm modülleri çizilmeye dayanıklı malzeme ile özenle üretilmiştir. Takımın içerisinde dolap, şifonyer ve aynası, iki adet komodin, başlık, karyola seti ve yatak bulunmaktadır. Başlığında kullanılan kumaş silinebilir özelliktedir ve gri tonundadır. Başlık kapitone detayları ile zenginleştirilerek ön plana çıkarılmıştır. Karyola ahşap malzemeden üretilmiş olup takımla uyum içerisindedir ve ceviz renktedir. Yüksek ayaklı tasarlanan karyolanın ayakları siyah detaylı, ceviz renktedir. Karyolanıza uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz takımınıza karyola ölçülerine uygun olan bazayı size sunulmuş olan seçenekler kısmından ilave edebilirsiniz. Şifonyerde üç adet çekmece bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer üst tablası takıma detay veren renk olan siyah renk doğal mermer desenlidir ve ayakları ile uyum içindedir. Şifonyer aynası demonte olup dikdörtgen formundadır. Şifonyer, karyola ve komodinin ayakları yerden yüksektir. Dolap menteşe kapaklıdır ve altı kapak boyutundadır. Dört adet kapaklarının her birinde boydan özellikte bronz ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapaklar ise doğal ahşap dokulu, ceviz renkli ve siyah çerçeve detaylıdır. Geniş iç hacme sahip olan dolabın içerisinde çekmece, askılık ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Ceviz Yatak Odası arayanlar için bu yılın gözde tasarımlarından biridir. Takımı tekil olarak almak için Lucas Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Truva Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Truva Koltuk Takımının ayakları ceviz renktedir. Üçlü koltuğun kollarının yan yüzünde kullanılan kapitone işçiliği, sırt minderlerinde de kullanılarak tasarımı bütünleştirmiştir. Kullanılan sırt minderleri ile konforlu bir oturuma sahiptir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Modern ve şık olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırtında bulunan mekanizması ile yatak olma özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan kapitone işçiliği hem modern hem de göz alıcı koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Üçlü koltuklar ile aynı tasarım diline sahip olan berjer, takımla muhteşem bir birliktelik içindedir. Dilerseniz takımınızı 3+3+1+1 olarak oluşturabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Truva Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!