Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

A.Lotus Yatak Odası

  • 8.590,00TL6.390,00TL

Ceviz rengin doğallığının doğal mermer desenleri ile detaylandırıldığı A.Lotus Yatak Odası HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

A.Lotus Yatak Odası

Dolap, şifonyer, 2 adet komodin ve başlık vardır..

İnternete Özel

A.Lotus Yatak Odası ceviz rengin doğallığının doğal mermer dokusu ile buluştuğu bir tasarımdır. Takımın tüm modülleri çizilmeye dayanıklı malzeme ile özenle üretilmiştir. Takımın içerisinde dolap, şifonyer ve aynası, iki adet komodin ve başlık bulunmaktadır. Başlığında kullanılan kumaş silinebilir özelliktedir ve gri tonundadır. Başlık yönlü dikiş detayları ile zenginleştirilerek ön plana çıkarılmıştır. Dilerseniz takımınıza karyola setini size sunulmuş olan seçenekler kısmından ilave edebilirsiniz. Karyola ahşap malzemeden üretilmiş olup takımla uyum içerisindedir ve ceviz renktedir. Yüksek ayaklı tasarlanan karyolanın ayakları siyah renktedir. Karyolanıza uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Şifonyerde dört adet çekmece ve iki adet kapaklı dolap bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer üst tablası takıma detay veren renk olan siyah renk doğal mermer desenlidir ve ayakları ile uyum içindedir. Şifonyer aynası demonte olup dikdörtgen formunda ve ceviz renktedir. Şifonyer, karyola ve komodinin ayakları yerden yüksektir. Dolap menteşe kapaklıdır ve altı kapak boyutundadır. Dört adet kapaklarının her birinde boydan özellikte ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Bu aynalı kapakların ikisinde siyah renk mermer desen kullanılmıştır. Diğer kapaklar ise ceviz renkli ve yönlü desenlere sahiptir. Geniş iç hacme sahip olan dolabın içerisinde askılık ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Ceviz Yatak Odası arayanlar için bu yılın gözde tasarımlarından biridir.

Adeta modern dokunuşları ile çarpıcı detayları olan Modern Yatak Odası Takımı evinizde yerini almak için mağazalarımızda sizleri bekliyor. Ürünün parçalarını tekil olarak satın alabilirsiniz.

Dolap: (en: 263 cm / derinlik: 60 cm / yükseklik: 214 cm)

Şifonyer(en: 140 cm / derinlik: 44 cm / yükseklik: 97 cm)

Komodin: (en: 59 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 46 cm)

Karyola: (en: 165 cm / derinlik: 205 cm / yükseklik: 40 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!