Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Alotus Duvar Ünitesi

  • 3.200,00TL2.400,00TL

Grinin asil tonunun gümüş renk PVC işleme detayları ile buluştuğu modern tasarımlı Alotus Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Alotus Duvar Ünitesi

Duvar ünitesi alt ve üst iki modülden oluşmaktadır.

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR!

Alotus Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeli alt ve üst modül olmak üzere toplam iki adet parçadan oluşmaktadır. Ürünün tüm modüllerinde çizilmeye dayanıklı, E1 sınıfı malzeme kullanılmıştır. Alt modülünde üç adet çekmeceye sahip olan duvar ünitesi üst modülünde ise iki adet kapaklı dolaba ve raf fonksiyonlarına sahiptir. Duvar Ünitesinin nikelaj kaplamalı özel metal malzemeye sahip olan ayakları gümüş renktedir. Yerden yüksek tasarımı sağlayan bu ayaklar sizlere temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Ünite çekmece ve kapaklarının üzerinde gümüş renk PVC kaplama detaylarına yer verilmiştir. Genel olarak grinin asil tonu ile tasarlanmış duvar ünitesinin alt modülünün üst tablası parlak lak panel malzemeden üretilmiştir ve oldukça modern durmaktadır. TV Ünitesi ön yüzeyindeki gümüş PVC işlemeler ile detaylandırılmıştır ve bu detaylar gümüş renk ayaklar ile oldukça uyum içerisindedir. Üniteye detay kazandıran bu PVC işlemeler hem alt modülde hem de üst modülde kullanılarak üründe muhteşem bir birliktelik oluşturulmasını sağlamıştır. Gri rengi ile evinize asil bir dokunuş yapacak olan duvar ünitesi gümüş renk detayları ile de odanıza ışıltılı bir görünüm kazandıracak. 

Dilerseniz ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz ya da odanızda tam bir bütünlük oluşturmak isterseniz fotoğrafta gördüğünüz aynı malzeme ve renk detaylarına sahip olan orta sehpayı ünitenize dahil edebilirsiniz.

Gri Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi: (en: 200 cm / derinlik: 47 cm / yükseklik: 48 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!