Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

MDF Lotus Düğün Paketi

  • 21.890,00TL15.900,00TL

Beyaz,ceviz ve mermer birleşimi ile tasarlanan Lotus Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

MDF Lotus Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Lotus Yemek Odası Takımı1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Beyaz-ceviz-mermer birleşimi ile tasarlanmıştır. Kullanılan malzeme MDF'dir. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol ayaklarında ve kulplarında altın renkler kullanılmıştır. Masa üst yüzeyi mermer görünümlü kaplamadır. Sandalyelerde ithal silinebilir özellikte nubuk kumaş kullanılmıştır. Masa altı kişiliktir ve açılır özelliği sayesinde sekiz kişilik olabilmektedir. Takımı tekil olarak almak için Lotus Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Damla Yatak Odası Takımı; bir adet sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Uygun yatak ölçüsü 150*200 cm'dir. Ürünün kapakları tamamen MDF malzemedir. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifonyer ve komodin ayakları yerden yüksektir.  Ayak ve kulplarda altın renkli detaylar kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için MDF Damla Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Öykü Koltuk Takımı; içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. İpeksi dokuma kumaşı ile temizliği pratik ve kullanımı oldukça rahattır. Kol kısımlarında ve sırt kısımlarında dikey dikiş detayları kullanılarak tasarım zenginleştirilmiştir. Üçlü koltuklar döner sırt mekanizması sayesinde yatak olabilmektedir. Berjerinde ise oturum oldukça geniştir ve sırtınızı dolduracak formdadır. Takımı tekil olarak almak için Öykü Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

MDF Düğün Paketi ya da Uygun Düğün Paketi arıyorsanız %100 MDF malzeme kullanılan Lotus Düğün Paketi'ni mutlaka incelemelisiniz.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!