Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Lotus Üç Kapaklı Compact Genç Odası

  • 5.170,00TL

Işıltılı detaylara sahip modern tasarımlı Lotus Üç Kapaklı Compact Genç Odası Hekahome | Kurtoğlu mobilya'dan satın alınır. Gençlik varsa gelecek vardır...

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Lotus Üç Kapaklı Compact Genç Odası

Uygun fiyata tam takım modern genç odası Hekahome'da

Şık tasarımlı modern takım arayanlara özel Lotus Üç Kapaklı Compact Genç Odası

Takımın içeriğinde 3 kapaklı dolap ve ranza mevcuttur. Modern tasarımlı takım, doğal ahşap dokusu ve siyahın asil tonu ile tasarlanmıştır. Tüm modülleri çizilmeye dayanıklı malzemeler ile özenle üretilmiştir. Takımın dolabı 3 kapak boyutundadır. İki farklı rengin uyumlu birlikteliği ile tasarlanmış olan dolap, gold renk dairesel kulplara sahiptir. Takımın tüm parçaları gibi dolabının ayakları da siyah renkte, ahşap malzemede ve yerden yüksek tasarlanmıştır. Yüzük detaylı ayakları ışıltılı tasarımlıdır. Geniş iç hacme sahip olan dolap, çekmece, askılık ve raf gibi çeşitli bölmelerle fonksiyonel bir yerleşim imkanı sunmaktadır. Yerden yüksek tasarlanan ahşap malzemeli ayakları sizlere temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Takımın dolabında kullanılan doku ve renkler diğer modüllerde de tekrar edilerek takımda muazzam bir birliktelik oluşturulmuştur. Alt modülünde bir adet çekmeceye ve bir adet kapaklı dolaba sahip olan çalışma masasının üst modülünde ise bir adet kapaklı dolaba ve yine raf fonksiyonuna yer verilmiştir. Dolap ile aynı renklere ve detaylara sahip olan çalışma masası takımla bütünlük içerisindedir. Ranzasının alt yatağı 120x200 cm, üst yatağı ise 90x200 cm ölçüsündedir. Sade tasarımlı ranzanın üst yatağının korkuluğu vardır. Şifonyer üç adet çekmeceye, üç adet raf fonksiyonuna ve aynaya sahiptir. Sade tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken kitaplıkta ise iki adet kapaklı dolaba ve raf fonksiyonlarına yer verilmiştir. Komodin, çalışma masası, dolap ve karyolada olduğu gibi şifonyer ve kitaplık ayakları da yerden yüksek tasarlanmıştır. Sade yapısının gold renk detaylar ile güçlendirildiği takım çocuğunuzun odasına ışıltılı bir görünüm kazandıracak. Modern Genç Odası arayanlar için tasarlanmış Lotus Üç Kapaklı Compact Genç Odası uyumlu renkleri ile odanızı muhteşem bir görünüme kavuşturacak.

Odasında tam bir bütünlük oluşturmak isteyen müşterilerimiz için seçenekler kısmında şifonyer, kitaplık gibi parçalar sizlere sunulmuştur. Dilerseniz ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Üç Kapaklı Dolap: (en: 130 cm / derinlik: 50 cm / yükseklik: 201 cm)

Şifonyer ve Aynası(en: 86 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 150 cm)

Ranza: (en: 125 cm / derinlik: 213 cm / yükseklik: 170 cm)

Çalışma Masası: (en: 100 cm / derinlik: 60 cm / yükseklik: 150 cm)

Kitaplık: (en: 65 cm / derinlik: 35 cm / yükseklik: 176 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!