Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Londra Yemek Odası

  • 7.990,00TL

Beyaz-Avangarde dengesinin evinize asillik kazandırması için tasarlanmış Londra Yemek Odası tüm şıklığı ile HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Londra Yemek Odası

Gösterişli Yemek Odası Takımı tercih edenlerden misiniz o zaman doğru tercih. Altın rengi ve aynalı takımlar  beni yansıtıyor diyorsan Londra Yemek Odası evinize ve tarzınıza çok yakışacaktır.

Takımda içerisinde  konsol ve aynası, yemek masası ve 6 adet sandalye ve duvar ünitesi bulunmaktadır. Konsol yüksek ayakları sayesinde oldukça kullanışlı ve temizlik aşamasında kolaylık sağlayacaktır. Konsol ön yüzeyi ve kulpları altın rengi detaylar ile zenginleştirilmiştir. Konsol aynası de-monte olup ister konsolla entegre, isterseniz de duvara monte edilerek kullanılabilir. Konsol aynasında saat fonksiyonu mevcuttur. Masa altı kişiliktir, açılır hale getirildiğinde sekiz kişilik olmaktadır. Masa ortadan açılmaktadır. Masa kenarlarında altın şerit kullanılarak konsol ile uyumlu hale getirilmiştir. Masa, ayağının ortada konumlandırılması ile ekstra kullanım alanı oluşturulmuştur.  Duvar ünitesi alt ve üst modül olarak 2 parçadan oluşmaktadır. Sandalyelerde ipeksi kadife kumaş kullanılmıştır ve kumaş silinebilir özelliktedir. Modern Yemek Odası Takım parçalarını tekil olarak satın alabilirsiniz. 

Konsol: (en: 202 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 82 cm)

Konsol Aynası: (en: 90 cm / derinlik: - cm / yükseklik: 90 cm)

Duvar Ünitesi Alt Modül: (en: 182 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 57 cm)

Duvar Ünitesi Üst Modül: (en: 180 cm / derinlik: 23 cm / yükseklik: 85 cm)

Masa: (en: 200 cm / derinlik: 78 cm / yükseklik: 90 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!