Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

London Duvar Ünitesi

  • 3.300,00TL2.700,00TL

Ceviz renk dekoratif desenler ve yansıtıcı yüzeyler ile evinize şık bir görünümü kazandıracak modern tasarımlı London Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

London Duvar Ünitesi

Duvar ünitesi alt,üst,raf üç modülden oluşmaktadır..

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR!

London Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeline genel olarak beyaz rengin sadeliği hakimdir. Duvar Ünitesine ceviz renk dekoratif desenler ve yansıtıcı yüzeyler ile detay kazandırılmıştır. Ceviz renk desenler ve yansıtıcı yüzeyler, ürünün tüm modüllerinde tekrar edilerek ünitede muazzam bir tasarım bütünlüğü sağlanmıştır. Ayrıca sade tasarımlı, daire formunda ve gold renkte olan kulplar ise ürünün ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlamıştır. Ürünün ışıltılı görünümü, modern tasarımlı, gold renge sahip olan ayakları ile desteklenmiştir. Ünitenin yerden yüksek tasarıma sahip olmasını sağlayan ayakları sizlere temizlik işlerinizde oldukça yardımcı olacaktır. Alt ve üst modül olmak üzere toplam üç parçadan oluşan takımın alt modülünde iki adet çekmeceye, üst modülünde ise bir adet kapaklı dolaba ve raf fonksiyonlarına yer verilmiştir. Ürünün tüm modülleri çizilmeye dayanıklı, E1 sınıfı malzeme ile üretilmiş olup ürünün uzun ömürlü olması hedeflenmiştir. Takım sahip olduğu beyaz renk ile evinize ferah bir görünüm kazandıracakken ceviz renk detayları ile de odanıza sıcak bir hava verecektir. Kullanılan yansıtıcı yüzeyler ise evinizi detaylandıracaktır ve odanızın şık bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır.

Komple Duvar Ünitesine ihtiyacım yok diyorsanız, ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Modern Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi Alt Modül: (en: 200 cm / derinlik: 45.6 cm / yükseklik: 51 cm)

Duvar Ünitesi Üst Modül: (en: 37.8 cm / derinlik: 43.6 cm / yükseklik: 86.9 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!