Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Loft Üç Kapaklı Compact Genç Odası

  • 7.390,00TL

Doğal ahşap desenlere sahip modern tasarımlı Loft Üç Kapaklı Compact Genç Odası Hekahome | Kurtoğlu mobilya'dan satın alınır. Gençlik varsa gelecek vardır...

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Loft Üç Kapaklı Compact Genç Odası

Uygun fiyata tam takım modern genç odası Hekahome'da

Asil tasarımlı modern takım arayanlara özel Loft Üç Kapaklı Compact Genç Odası

Takımın içeriğinde 3 kapaklı dolap ve ranza mevcuttur. Modern tasarımlı takım, siyahın asil rengi ve doğal ahşap dokusu ile tasarlanmıştır. Tüm modülleri çizilmeye dayanıklı malzemeler ile özenle üretilmiştir. Takımın kot farkı kullanılarak tasarlanmış dolabı 3 kapak boyutundadır. Genel olarak siyah renge sahip olan dolabın kapakları üzerinde doğal ahşap dokusuna yer verilmiştir. Takımın ranzası hariç tüm parçalarının ayakları gibi dolabının ayakları da ahşap malzemede, koyu renkte ve yerden yüksek tasarlanmıştır. Geniş iç hacme sahip olan dolap, askılık, çekmece ve raf gibi çeşitli bölmelerle fonksiyonel bir yerleşim imkanı sunmaktadır. Yerden yüksek tasarlanan ahşap malzemeli ayakları sizlere temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Takımın tüm modüllerinde dolapta kullanılan doku ve renkler tekrar edilerek takımda muazzam bir birliktelik oluşturulmuştur. Alt modülünde bir adet çekmeceye ve raf fonksiyonuna sahip olan çalışma masasının üst modülünde ise bir adet kapaklı dolaba ve yine raf fonksiyonlarına yer verilmiştir. Dolap ile aynı renk ve dokulara sahip olan çalışma masası takımla bütünlük içerisindedir. Ranzasının alt yatağı 120x200 cm, üst yatağı ise 90x200 cm ölçüsündedir. Sade tasarımlı ranzanın üst yatağının korkuluğu vardır. Şifonyer üç adet çekmeceye, üç adet raf fonksiyonuna ve aynaya sahiptir. Komodin, çalışma masası ve dolapta olduğu gibi şifonyer ayakları da yerden yüksek tasarlanmıştır. Sade yapısının doğal desenler ile güçlendirildiği takım çocuğunuzun odasına sıcak bir görünüm kazandıracak. Modern Genç Odası arayanlar için tasarlanmış Loft Dört Kapaklı Compact Genç Odası uyumlu renkleri ile odanızı muhteşem bir görünüme kavuşturacak.

Odasında tam bir bütünlük oluşturmak isteyen müşterilerimiz için seçenekler kısmında şifonyer, kitaplık gibi parçalar sizlere sunulmuştur. Dilerseniz ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Üç Kapaklı Dolap: (en: 130 cm / derinlik: 50 cm / yükseklik: 200 cm)

Şifonyer: (en: 86 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 95 cm)

Şifonyer Aynası: (en: 80 cm / derinlik: 2 cm / yükseklik: 60 cm)

Ranza: (en: 102 cm / derinlik: 244 cm / yükseklik: 200 cm)

Çalışma Masası: (en: 100 cm / derinlik: 60 cm / yükseklik: 150 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!