Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Loca Duvar Ünitesi

  • 4.622,00TL3.628,00TL

Grinin asil tonunun gold renk şerit işleme detayları ile buluştuğu modern tasarımlı Loca Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Loca Duvar Ünitesi

Duvar ünitesi alt ve üst iki modülden oluşmaktadır.

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI NET FİYATTIR!

Loca Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeli alt ve üst modül olmak üzere toplam iki adet parçadan oluşmaktadır. Ürünün tüm modüllerinde çizilmeye dayanıklı, E1 sınıfı malzeme kullanılmıştır. Alt modülünde dört adet kapaklı dolaba sahip olan duvar ünitesi üst modülünde ise iki adet kapaklı dolaba ve raf fonksiyonlarına sahiptir. Duvar Ünitesinin metal malzemeye sahip olan ayakları siyah elektro statik boyalı ve altın kaplama detaylıdır. Yerden yüksek tasarımı sağlayan bu ayaklar sizlere temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Ünite kapaklarının üzerinde çizilme ve yanma mukavemeti fazla olan koyu ceviz rengi parlak panel kaplama malzeme detaylarına yer verilmiştir. Genel olarak grinin asil tonu ile tasarlanmış duvar ünitesinin kulpları gold renklidir, dörtgen formundadır ve oldukça modern durmaktadır. TV Ünitesi ön yüzeyindeki gold renk şeritler ile detaylandırılmıştır ve bu detaylar gold renk detaylı ayaklar ve gold renk kulplar ile oldukça uyum içerisindedir. Üniteye detay kazandıran bu işlemeler hem alt modülde hem de üst modülde kullanılarak üründe muhteşem bir birliktelik oluşturulmasını sağlamıştır. Gri rengi ile evinize asil bir dokunuş yapacak olan duvar ünitesi gold renk detayları ile de odanıza ışıltılı bir görünüm kazandıracak. 

Dilerseniz ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz ya da odanızda tam bir bütünlük oluşturmak isterseniz fotoğrafta gördüğünüz aynı malzeme ve renk detaylarına sahip olan orta sehpayı ünitenize dahil edebilirsiniz.

Gri Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi: (en: 200 cm / derinlik: 46 cm / yükseklik: 61 cm)

Sehpa: (en: 90 cm / derinlik: - cm / yükseklik: 44 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!