Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Loca Düğün Paketi

  • 32.900,00TL26.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Loca Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Loca Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Loca Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Masa üst tablası çizilme ve yanma mukavemeti fazla olan parlak panel malzemeden yapılmaktadır. Ayaklar metal siyah elektro statik boyalıdır. Masa altında çeşitli kullanım amaçlarına göre 2 kapaklı dolap mevcuttur ve tablası sabittir, açılma özelliği yoktur. Konsol gövdesi 1. sınıf antrasit suntalam malzemeden yapılmaktadır. Konsol üstünde temperli siyah cam bulunmaktadır. Çekmece ön yüzde çizilme ve yanma mukavemeti fazla olan koyu ceviz rengi parlak panel kaplamalı malzemeden yapılmaktadır. Ayaklarda siyah elektro statik boyalı ve altın kaplama detaylı metal ayak kullanılmıştır. Kapaklarda kullanılan menteşeler kendinden frenlidir. Konsol aynası paket içeriğinde 2 adet vardır. Konsol aynalarını ister yatay ister dikey olarak duvara takılabilmektedir. Ayna kenarlarında 30 mm parlak ceviz kaplamalı mdf profil bulunmaktadır. Füme ayna ve kenarlarında gold çıtalar bulunmaktadır. Takımı tekil olarak almak için Loca Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Loca Yatak Odası Takımı 1 sürgülü gardırop, 1 başlık, 2 komodin,1 şifonyer ve şifonyer boy aynasından oluşmaktadır. Baş ucu döşemesinde keten kumaş ile döşeme yapılmıştır. Başucunda dokunmatik açılıp kapanabilen led aydınlatma vardır. Uygun yatak ölçüsü 160 x 200 cm olup aydınlatma özelliği de vardır. Dolap, komodin ve şifonyer gövdesi 1. sınıf suntalam malzemeden üretilmektedir. Dolap iç aksamı koton vizon renktedir. Dolap sürgülü kapaklı, dolap içinde 3 adet çekmece ve pantolonluk bulunmaktadır. Kapak ön yüzlerinde alt kısımlarında antrasit suntalam üzerine siyah UV boya işle baskı yapılmıştır. Kapak orta kısımda parlak koyu ceviz üst kısımlarda füme ayna kullanılmıştır. Komodin ve şifonyer üstünde siyah cam bulunmaktadır. Çekmece ön yüzde çizilme ve yanma mukavemeti fazla olan koyu ceviz rengi parlak panel kaplamalı malzemeden üretilmektedir. Ayaklarda siyah elektro statik boyalı ve altın kaplama detaylı metal ayak kullanılmıştır. Çekmece rayı kendinden frenli gizli tandem raydır.  Şifonyer boy aynası evinizin konumuna göre ister sağa ister sola takılabilmektedir. Boy ayna kendi ekseninde dönebilmektedir. Arkasında takılık için yapılan kutular ve aparatlar bulunmaktadır. Takımı tekil olarak almak için Loca Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Roma Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Roma Koltuk Takımının ayakları metal malzeme üzeri fırın boya ile üretilmiştir ve siyah rengindedir. Sade ve göz dolduran tasarımın üçlülerinde dikiş hatları belli edilmesiyle yatay bir tasarım dili oluşturulmuştur. Ayrıca kol kısmının kenarında devam eden dikişlerin belirgin hattı tasarımda bütünlüğü sağlamaktadır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda 36 dansite HR sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırttan katlamalı mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan sade tasarım dili hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır ve döner özelliktedir. Takımı tekil olarak almak için Roma Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!