Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Loca Düğün Paketi

  • 32.900,00TL26.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Loca Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Loca Düğün Paketi

Yatak odası takımı, yemek odası takımı ve koltuk takımı vardır.. DETAYLI VE MODERN TASARIMLI DÜĞÜN PAKETİ ARAYANLAR İÇİN ÇOK TERCİH EDİLEN LOCA DÜĞÜN PAKETİMİZ TAM SİZE GÖRE

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Loca Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Masa üst tablası çizilme ve yanma mukavemeti fazla olan parlak lak panel malzemeden yapılmaktadır. Ayaklar metal siyah elektro statik boyalıdır. Masa altında çeşitli kullanım amaçlarına göre 2 kapaklı dolap mevcuttur ve tablası sabittir, açılma özelliği yoktur. Konsol Gövdesi 1. sınıf antrasit suntalam malzemeden yapılmaktadır. Konsol üstünde temperli siyah cam bulunmaktadır. Çekmece ön yüzde çizilme ve yanma mukavemeti fazla olan koyu ceviz rengi parlak lak kaplamalı malzemeden yapılmaktadır. Ayaklarda siyah elektro statik boyalı ve altın kaplama detaylı metal ayak kullanılmıştır. Kapaklarda kullanılan menteşeler kendinden frenlidir.Konsol aynası paket içeriğinde 2 adet vardır. Konsol aynalarını ister yatay ister diket olarak duvara takılabilmektedir. Ayna kenarlarında 30 mm parlak ceviz kaplamalı mdf proil bulunmaktadır. Füme ayna ve kenarlarında gold çıtalar bulunmaktadır.

Loca Yatak Odası Takımı 1 sürgülü gardırop, 1 başlık, 2 komodin,1 şifonyer ve şifonyer boy aynasından oluşmaktadır. Baş ucu döşemesinde keten kumaş ile döşeme yapılmıştır. Başucunda dokunmatik açılıp kapanabilen led aydınlatma vardır. Uygun yatak ölçüsü 160 x 200 cm olup aydınlatma özelliği de vardır. Dolap, komodin ve şifonyer gövdesi 1. sınıf suntalam malzemeden üretilmektedir. Dolap iç aksamı koton vizon renktedir. Dolap sürgülü kapaklı, dolap içinde 3 adet çekmece ve pantolonluk bulunmaktadır. Kapak ön yüzlerinde alt kısımlarında antrasit suntalam üzerine siyah UV boya işle baskı yapılmıştır. Kapak orta kısımda parlak koyu ceviz üst kısımlarda füme ayna kullanılmıştır. Komodin ve şifonyer üstünde siyah cam bulunmaktadır. Çekmece ön yüzde çizilme ve yanma mukavemeti fazla olan koyu ceviz rengi parlak lak kaplamalı malzemeden üretilmektedir. Ayaklarda siyah elektro statik boyalı ve altın kaplama detaylı metal ayak kullanılmıştır. Çekmece rayı kendinden frenli gizli tandem raydır.  Şifonyer boy aynası evinizin konumuna göre ister sağa ister sola takılabilmektedir. Boy ayna kendi ekseninde dönebilmektedir. Arkasında takılık için yapılan kutular ve aparatlar bulunmaktadır. 

Roma Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Oturum kısımlarında kullanılan süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacından olup 28 Dns Standart özellikte sünger kullanılmıştır. Ürünümüzün sırt mekanizmalı tekyat özelliği vardır. Ayakları ise metal olarak üretilmiştir. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılmıştır. 

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!