Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

B.lizbon Duvar Ünitesi

  • 1.900,00TL1.550,00TL

Modern tasarımına beyaz renk ve geometrik formdaki luşplar ile detay kazandırılmış B.lizbon Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

B.lizbon Duvar Ünitesi

Duvar ünitesi alt,üst ve raf modülden oluşmaktadır.

B.lizbon Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeline genel olarak ceviz rengin doğallığı hakimdir. Duvar Ünitesine beyaz renk ile detay kazandırılmıştır. Kısmi kullanımlı beyaz renkler, ürünün tüm modüllerinde tekrar edilerek ünitede muazzam bir tasarım bütünlüğü sağlanmıştır. Ayrıca sade tasarımlı, geometrik formda ve gri renkte olan kulplar ise ürünün modern bir görünüme kavuşmasını sağlamıştır. Ürünün modern ve sade görünümü, beyaz renge sahip olan, yalın tasarımlı ayakları ile desteklenmiştir. Ünitenin yerden yüksek tasarıma sahip olmasını sağlayan ayakları sizlere temizlik işlerinizde oldukça yardımcı olacaktır. Alt ve üst modül olmak üzere toplam üç parçadan oluşan takımın alt modülünde iki adet çekmeceye, üst modülünde ise bir adet kapaklı dolaba ve raf fonksiyonuna yer verilmiştir. Ürünün tüm modülleri çizilmeye dayanıklı, E1 sınıfı malzeme ile üretilmiş olup ürünün uzun ömürlü olması hedeflenmiştir. Takım sahip olduğu ceviz renk ile evinize sıcak bir görünüm kazandıracakken beyaz renk detayları ile de odanıza ferah bir hava verecektir. Kullanılan geometrik formdaki kulplar ise evinizi detaylandıracaktır ve odanızın modern bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır.

Komple Duvar Ünitesine ihtiyacım yok diyorsanız, ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Ceviz Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi Alt Modül: (en: 180 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 47 cm)

Duvar Ünitesi Dolap Modül: (en: 30 cm / derinlik: 25 cm / yükseklik: 90 cm)

Duvar Ünitesi Raflı Modül: (en: 125 cm / derinlik: 23 cm / yükseklik: 25 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!