Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Livello Angel Duvar Ünitesi

  • 5.150,00TL4.150,00TL

Beyaz rengin hareketli yüzeylerle desteklendiği, gümüş detaylara sahip olan Livello Angel Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Livello Angel Duvar Ünitesi

207 cm genişliğindedir, alt ve üst modülden oluşur..

Livello Angel Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeli beyazın yalınlığı ve gümüş detayların modernliği ile tasarlanmıştır. Beyaz rengin sadeliğinin hareketli yüzeylerin ışıltısı ile desteklendiği takımın tüm modüllerinde MDF malzeme üzeri lake boya kullanılmıştır. Livello Angel Duvar Ünitesi alt modül ve üst modül olarak toplamda iki adet parçadan oluşmaktadır. Alt modülde iki adet kapaklı dolap ve bir adet geniş çekmece bulunmaktadır. Kapaklar kısmi olarak yivli görünüme ve kısmi yansıtıcı yüzeylere sahiptir. Alt modül üst tablasının yüzeyi siyah mermer görünümlüdür ve bu sayede tasarıma oldukça şık bir görünüm kazandırmıştır. Üst modül ise LED aydınlatma özellikli duvar panelidir. Aynı yansıtıcı yüzeyler bu panelde de kullanılarak tasarımda bütünlük sağlanmıştır. Ünite ayakları metal profildir ve gümüş renklidir. Alt modülün yüksek ayak olarak tasarlanması sayesinde temizlik açısından sizlere kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca alt modülün gümüş renkli ve zarif ayakları tasarımı uzun yıllar kullanabilmeniz ve tasarımın sağlamlığını arttırmak amacıyla alt modülün orta kısmında da konumlandırılmıştır. Aynı gümüş  renk, kulplarda da ince profil olarak kullanılarak form ve renk olarak tasarımda bütünlüğü sağlamıştır.

Komple Duvar Ünitesine ihtiyacım yok diyorsanız, ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Beyaz Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi Alt Modül: (en: 207 cm / derinlik: 42 cm / yükseklik: 55 cm)

Duvar Ünitesi Üst Modül: (en: 145 cm / derinlik: 3 cm / yükseklik: 90 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!