Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Angel Livello Düğün Paketi

  • 37.900,00TL32.900,00TL

Asil ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Angel Livello Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Angel Livello Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

Baza Hediyeli

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Livello Angel Yemek Odası içerisinde konsol ve aynası, yemek masası ve 4 adet sandalye bulunmaktadır. Konsol, MDF malzeme üzeri beyaz mat lake boya ile boyanarak üretilmiştir. Konsol ayak ve kulp detayları gümüş renkli boya ile boyanmıştır ve fırınlanmıştır, metal malzemedir ve oldukça dayanıklıdır. Konsol dört adet kapaklı dolaba sahiptir ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol üst yüzeyi siyah mermer görünümü ile dikkat çekmektedir. Konsol ön yüzeyinde konsol aynası ile aynı forma sahip yansıtıcı yüzeyler bulunmaktadır. Konsol aynası de-monte olduğundan istediğiniz alanda konumlandırabilirsiniz. Ayrıca konsol aynası Led ışık fonksiyonu ile takımın modernliğini dikkat çekici hale getirmektedir. Masa üst tablası MDF malzeme üzeri, siyah mermer görünüm kullanılarak üretilmiştir. Masa ayakları konsol ve duvar ünitesi ayakları ile uyum içerisinde metaldir ve kavisli bir forma sahiptir. Masa açılır özelliğe sahip olmamasına rağmen sekiz kişilik boyutta üretilmiştir. sekiz kişilik boyuta sahiptir. Sandalye ayakları metaldir ve takımla uyum içerisindedir. Sandalye döşemelerinde ithal kumaş kullanılmıştır ve silinebilir özelliktedir. Sandalyenin ergonomik formu, modern duruşu sayesinde görünümüne rahatlıkla yansıtılmıştır. Ürünün parçalarını tekil olarak satın alabilirsiniz. Duvar ünitesi opsiyonel olup takıma dahil edebilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Livello Angel Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Livello Angel Yatak Odası içerisinde sürgülü dolap, başlık, karyola, şifonyer ve aynası, iki adet komodinden bulunmaktadır. Takımda MDF malzeme üzeri, beyaz renkli lake boya kullanılmıştır. Dolap sürgü kapaklıdır ve altı kapak boyutundadır. Sürgü kapaklarından birinde ayna fonksiyonuna yer verilirken diğer kapakta beyaz MDF opak kapak kullanılmıştır. Bu kapakta kıvrımlı yansıtıcı yüzey etrafında kullanılan LED aydınlatma dikkat çekmektedir. Dolap içerisinde raf, gizli çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonla bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Başlıkta silinebilir özellikte gri renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Başlık ortasında bulunan dekorafi LED aydınlatma dolap yüzeyindeki ile birebir aynı formdadır. Bu sayede tasarımla bütünlük sağlanmıştır. Beyaz yatak odası karyolası kendinden bazalıdır ve özel bölümlemelidir. Ayrıca bazanın yükseltilmiş olması sayesinde temizlik açısından sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Karyolanıza uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Şifonyer bir adet çekmece ve iki adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Şifonyerde yaratılan boşluk sayesinde kişisel bakımınızı oturarak rahatlıkla yapabilirsiniz.  Şifonyer aynası de-monte olduğundan istediğiniz alanda konumlandırabilirsiniz. Ayrıca şifonyer aynası Led ışık fonksiyonu ile takımın modernliğini dikkat çekici hale getirmektedir. Komodin, karyola ve şifonyer ayaklarının yerden yüksek olması sizlere temizlik açısından kolaylık sağlayacaktır. Şifonyer ve komodin üst yüzeyleri siyah mermer görünümü ile sizleri etkileyecektir. Takımı tekil olarak almak için Livello Angel Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Planet Koltuk Takımı içerisinde  iki adet Planet Üçlü Koltuk, bir adet  Planet Tekli Berjer bulunmaktadır. Takım iki farklı rengin bir arada kullanılması ve dokuları ile modern bir görünüme sahip olmuştur. Takıma hakim olan dikey dikiş detayları ve metal renk takımı gösterişli bir havaya kavuşturmuştur. Şık tasarıma sahip olan üçlü metal renk üçgen asimetrisine sahip formu ile sade ve modern bir görünüm kazandırılmıştır. Ürünün iskeleti Metal Profillerden ve masif ahşaptan üretilmiştir. Ayaklar metal renge sahiptir. Döşemesinde ise ithal ve silinebilir özellikte kumaş kullanılmıştır. Oturumlarda kullanılan sünger ile tüm modüllerin orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ergonomik forma ve yumuşatılmış tasarıma sahip berjeri sade tasarımı ve dokusu ile takımla muhteşem bir birliktelik içindedir. Dairesel bir oturuma sahip olan berjerin yumuşatılmış tasarımına ek olarak metal renk detayı vardır. Bu detay üçlü koltuğun ayağında kullanılan metal renk şerit ile takımda bütünlüğün sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Takımı tekil olarak almak için Planet Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!