Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Lisa Düğün Paketi

  • 21.770,00TL17.070,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Lisa Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Lisa Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Eylül Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı duman rengi E1 standartlarında yüzde yüz MDF malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol ahşap ayaklara sahiptir, gold renk detayları vardır ve beyaz renktedir. Konsol 4 adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. 4 adet kapağında da dikey çizgi desenleri ve gold çizgi detayları kullanılarak takıma şıklık kazandırılmıştır. Konsol ön yüzeylerinde gold renkte dairesel kulplara ve detaylara yer verilmiştir. Konsol aynası de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa ayakları tornalanmıştır ve beyaz renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri beyaz boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve dikey dikiş detaylarıyla takımla bütünlük sağlamaktadır. Takımı tekil olarak almak için Eylül Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Eylül Yatak Odası: Gösterişi ve sadeliği bir arada sunan takımımızda bir adet kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir modern görünüm bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte gri renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Kapitone detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dolap kapaklarının dördünde bronz ayna fonksiyonuna yer verilmiş olup bu aynalar boydan özelliktedir ve parçalı yapıdadır. Diğer kapaklarda ise tasarım diline uygun çizgi desenlerine ve gold çizgi detaylarına yer verilmiştir. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer, dolap ve komodinlerde beyaz renkli, gold detaylı ahşap ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde 2  adet çekmece ve 2 adet kapaklı dolap vardır ve eşyalarınızı depolamanıza oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer, komodin ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. Takımı tekil olarak almak için Eylül Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Lisa Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal keten kumaş kullanılmıştır. Lisa Koltuk Takımının ayakları metaldir ve siyah renktedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Berjer ise kendi etrafında 360 derece dönebilmektedir. Ergonomik formu sayesinde berjerin rahatlığını oturduğunuz andan itibaren yaşayacaksınız. Takımın geneline hakim olan yalın tasarım hem modern hem de spor koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Takımı tekil olarak almak için Lisa Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!