Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Liona Düğün Paketi

  • 51.770,00TL39.870,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Liona Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Liona Düğün Paketi

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Liona Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Mdf masif malzemeden lake boyalı ürünümüz gösterişli yapısıyla ve modern tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Masa, konsol ve sandalye ayakları metal malzemeden tasarlanmıştır. Konsol ayakları yerden yüksektir ve ön yüzlerin bir bölümünde gold detaylar bulunmaktadır. Ayrıca kapaklarda cnc işlemeler de mevcuttur. Sandalyelerde silinebilir kumaş kullanılmıştır. ve renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Liona Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Liona Yatak Odası Takımı bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Ürünümüz mdflam ve yonga malzemeden üretilmiştir. Özel tasarım ve titizlikle üretilen takımımızın gardroptaki fonksiyonel raf yapısı ve askılıkları ile oldukça kullanışlıdır. Dolap kapaklarında gold detaylar kullanılmıştır. Takımımızın komodini ve şifonyeri metal yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve çekmece önlerinde yine gold detaylar uygulanmıştır. Takımı tekil olarak almak için Liona Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Liona Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. İskeleti fırınlanmış kayın ve gürgen ağacından olan ürünümüz modern ve gösterişli bir yapıya sahiptir. Ürünün yan detaylarında kullanılan gold malzemeye uyumlu olarak metal ayaklar tasarlanmıştır. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise 32 dansite soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Kapitone el işçiliği uygulanarak üretilmiş ürünümüz 8 adet kırlente sahiptir. Takımı tekil olarak almak için Liona Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!