Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Lineal Koltuk Takımı

  • 7.290,00TL

Modern ve sade tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Lineal Koltuk Takımını HekaHome | Kurtoğlu mobilya kalitesi ile satın alabilirsiniz.

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Ürün Kodu: ALLGRO-LNEAKT1

Etiketler:  allgrokoltuk takımlarılineal koltuk takımıkoltuk takımıucuz koltuk takımıkoltuk takımımobilya

Lineal Koltuk Takımı

İki adet üçlü koltuk, bir adet tekli koltuk vardır.

Lineal Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal nubuk kumaş kullanılmıştır. Lineal Koltuk Takımının ayakları ahşaptır ve siyah renktedir, gold detayları mevcuttur. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Üçlü koltukların ve berjerin sırt kısmında düğme ve ekstra kumaş kullanılarak tasarımı vurgulanmıştır. Berjeri ergonomik formu sayenizde belinizi kavrar ve sizlere keyifli bir oturum sunar. Koltuk takımınızı zevkinize göre renk değişikliği yaparak döşeyebilirsiniz. Dilerseniz takımınıza bir tekli koltuk daha ilave edebilirsiniz ya da eksiltebilirsiniz.

Yeni evlenenlere ya da evini yenileyenlere özel bu takımımız tam size göre. Dilediğiniz renk seçenekleri ile zevkinize göre döşeyebilir ve kırlentler ile de kombin edebiliriz. Modern koltuk takımı farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Ürünün parçalarını tekil olarak satın alabilirsiniz.

Resim içerisindeki aksesuar ve ek eşyalar fiyata dahil değildir.

Üçlü: (en: 232 cm / derinlik: 95 cm / yükseklik: 74 cm)

Tekli: (en: 74 cm / derinlik: 87 cm / yükseklik: 94 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!