Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Linea Düğün Paketi

  • 30.970,00TL24.770,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Linea Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Linea Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Linea Yemek Odası Takımı:  konsol ve aynası, masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. Takımda avangart bir görünümünün izlerine rastlayacaksınız. Koyu renk severler için gri tonlarında ve ahşap dokuya sahip olan oldukça şık bir takımdır. Konsol kulpları ve takımın ayaklarında altın yüzük detayları kullanılmıştır. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol kapaklarında kısmi yansıtıcı yüzeylerle, gold renkli şeritler eşiliğinde çizgisel dokunuşlar yapılmıştır. Bu sayede şık bir görünüm kazandırılmıştır. Takım çizilmeye karşı dayanıklı E1 kalitede malzeme ile tasarlanmıştır. Masa ve sandalye ayakları fırınlanmış ahşaptır ve siyah renktedir. Masa açılabilir özelliktedir ve sekiz kişilik kullanıma uygun boyuttadır. Sandalyeler formu sayesinde oldukça rahattır ve belinizi kavrar. Renk değişikliği yaparak evinize en uygun tonda ithal silinebilir kumaştan döşeyebilirsiniz. Linea Yemek Odası'nın vurgulayıcı özelliği ise koyu tonun zarafetle bütünleştirilmesidir. Takımı tekil olarak almak için Linea Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Linea Yatak Odası Takımı:  bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımda avangart bir görünümünün izlerine rastlayacaksınız. Koyu renk severler için gri tonlarında ve ahşap dokuya sahip olan oldukça şık bir takımdır ve çizilmeye karşı dayanıklı E1 kalite malzeme kullanılarak üretilmiştir. Başlığında kullanılan kumaş silinebilir özelliktedir ve gri alt tonlu, ithal bir kumaştır. Bu sayede takımın genel havasına oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Başlık orta çerçevesinde dikey dikiş detayları kullanılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Şifonyer ve komodin ön yüzeylerinde altın rengi şerit detaylar kullanılmıştır. Şık Yatak Odası ayakları ahşaptır ve altın renkli yüzük detayları bulunmaktadır. Dolap sürgülüdür ve altı kapak boyutundadır. Dolap kapağının bir yüzeyinde ahşap doku kullanılırken diğer kapak yüzeyinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Ayrıca kapaklarda tasarımın devamlılığını sağlayan altın renkli detaylar bulunmaktadır. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Şifonyer ön yüzey kapakları ve aynası dolap ile uyum içerisinde tasarlanmıştır. Şifonyerde 2 adet çekmece ve 1 adet kapaklı bulunmaktadır. Şifonyer aynası de-monte olup ister şifonyerle entegre olarak isterseniz de duvara monte olarak kullanılabilir. Linea Yatak Odası'nda en dikkat çekici unsur ise ahşap dokunun grinin tonları ile birliktelik sağlamasıdır. Avangart Yatak Odasının öncü örneklerindendir. Takımı tekil olarak almak için Linea Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Linea Koltuk Takımı: içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Takım kasası gürgen iskeletten yapılmıştır. Baby face kumaşı sayesinde temizliği oldukça kolay ve kullanımı çok rahattır. Silinebilir özellikteki ithal ipeksi kadife kumaşı ile temizliği oldukça kolay ve kullanımı çok rahattır. Üçlü koltukların kol kısımlarında ayakları ile uyumlu gümüş renkli şerit bulunmaktadır. Üçlü koltukların sırt ve kol kısmındaki dikiş detayları ise bu şeritlere eşlik etmektedir. Gümüş renkli çizgisel ayak detayları yok gibi durur ve sanki koltuk yüzeyi havada gibi bir izlenim bırakmıştır. Üçlü koltuklar sırt mekanizması sayesinde geriye doğru dönerek kolaylıkla yatak olabilmektedir. Genişletilmiş oturumu keyfine düşkünler için oldukça caziptir. Berjeri ise ergonomik formu ile tasarıma eşlik etmektedir. Takımı tekil olarak almak için Linea Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!