Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Limon Koltuk Takımı

  • 10.590,00TL

Modern tasarımına dikiş ve ahşap detayları ile şık bir hava verilmiş Limon Koltuk Takımı HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Limon Koltuk Takımı

İki adet üçlü koltuk, bir adet tekli koltuk vardır. 

Limon Koltuk Takımı'nda 3+3+1 koltuklarımız mevcuttur. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Limon Koltuk Takımının ayakları ceviz renktedir. Bu ceviz renk üçlü koltuğun kollarının ön yüzünde ve sırt kısmının yanlarında devam ettirilmiştir. Üçlü koltuğun kollarının yan yüzünde kullanılan dikiş detayları, sırt kısmında tekrar edilerek tasarımı bütünleştirmiştir. Ayrıca minderlerinde kullanılan yatay dikiş detayları takıma farklı bir  hava vermiştir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlayacaktır. Modern ve gösterişli olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgen ağacından yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması ile yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan dikiş detayları hem modern hem de gösterişli koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Berjerde devam ettirilen dikiş detaylar ile takımda muhteşem bir birliktelik oluşturmuştur.

Yeni evlenenlere ya da evini yenileyenlere özel bu takımımız tam size göre. Dilediğiniz renk seçenekleri ile zevkinize göre döşeyebilir ve kırlentler ile de kombin edebiliriz. Modern koltuk takımının farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Ürünün modüllerini tekil olarak satın alabilirsiniz ya da size sunulan seçenekler kısmından takımınızı 3+3+1+1 olarak oluşturabilirsiniz.

Resim içerisindeki aksesuar ve ek eşyalar fiyata dahil değildir.

Üçlü: (en: 225 cm / derinlik: 100 cm / yükseklik: 85 cm)

Tekli: (en: 80 cm / derinlik: 70 cm / yükseklik: 100 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!