Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Lima Düğün Paketi

  • 34.900,00TL28.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Lima Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Lima Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Alotus Yatak Odası Takımı Asil ve sade olan takımımızda bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Grinin zarif tonlarının gümüş rengin ışıltısıyla güçlendirildiği takımın tüm modülleri birinci sınıf suntalam malzeme ile üretilmiştir. Başlığında kullanılan keten kumaş silinebilir özelliktedir ve ithaldir. Gri rengin kullanıldığı başlık takımın havasına oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Başlık orta çerçevesinde kapitone işçilik detayları kullanılmıştır. Bu da dolap, komodin ve şifonyerde bulunan ve takımda bütünlüğü sağlayan dekoratif PVC kaplama desenlere uyum sağlamaktadır. Şifonyerde 2 adet çekmece ve 2 adet dolap fonksiyonu vardır ve aynası dolap ile uyum içerisindedir. Şifonyer ve komodinin ayakları yerden yüksektir ve nikelaj kaplama metal malzemeye sahiptir. Ayrıca komodin ve şifonyerin ayaklarında gümüş renk ve kapak ön yüzlerinde gümüş renk desenli PVC malzeme detaylar mevcuttur. Çekmece rayı kendinden frenli gizli tandem raydır. Dolap 6 kapak boyutundadır. Toplam 2 kapak yüzeyi kadar kullanılan ayna bütün yapıdadır. Dolap içerisinde çekmece, askılık ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir.

Alotus Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Grinin zarif tonlarının gümüş rengin ışıltısıyla güçlendirildiği takımın tüm modülleri birinci sınıf suntalam malzeme ile üretilmiştir. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Nikelaj kaplamalı özel metal malzemeye sahip olan ayakları gümüş renktedir. Konsol kapaklarının üzerinde gümüş renk PVC kaplama desenli malzemeler kullanılmıştır ve ayna panosu iki parçadan oluşup çerçevesi konsol yüzeyinde kullanılan PVC kaplamaya sahiptir ve gümüş renktedir. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol aynaları ise konsolla uyumlu renkte ve formdadır. Konsol aynaları de-monte olup ister konsolla entegre edilerek isterseniz de evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup açıldığında sekiz kişilik olmaktadır. Ayakları nikelaj kaplamalı metal malzemeden olan masanın üst tablası parlak lak panel malzemeden konsolla aynı renkte üretilmiştir ve oldukça modern durmaktadır. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve ithaldir. Sandalye ayakları metal malzemedendir. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve sade yapısıyla takımla uyum içerisindedir.

Venedik Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte, ithal, kumaş kullanılmıştır. Avenedik Koltuk Takımının üçlü koltuklarının ayakları metal malzemedendir ve gümüş renktedir. Berjerinin ayakları ise masif ahşap malzemeden olup gümüş renk detaylara sahiptir. Üçlü koltukların sırt kısmında kullanılan kapitone işçiliği tasarıma gösterişli bir hava katmaktadır. Ayrıca kollarının yan yüzlerinde kullanılan gümüş detaylar takımı modern bir görünüme kavuşturmuştur. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda 14 cm 32 dansite sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan kapitone işçiliği hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Sırt kısmında bulunan kapitone işçilik detaylı ve sade tasarımlı berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Kırlentler fermuarlıdır ve yıkanabilmektedir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!