Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Lilyum Düğün Paketi

  • 28.900,00TL23.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Lilyum Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Lilyum Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Lilyum Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Sade ve modern tasarımlı takımın tüm modülleri birinci sınıf suntalam malzeme ile üretilmiştir. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Farklı bir tasarıma sahip ayakları masa ayaklarının da aynı şekilde tasarlanmasıyla takımda bütünlük oluşmasını sağlamıştır. Konsol ön kapaklarında mermer desen detaylar kullanılmıştır. Bu detay aynı zamanda kulp tasarımına da katılarak fonksiyonel bir boyuta ulaşmıştır. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol aynaları de-monte olup ister konsolla entegre edilerek isterseniz de evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır hale getirildiğinde sekiz kişilik olmaktadır. Masa üst tablasının açılan kısmı mermer görünümü ile oldukça modern durmaktadır ve takımın diğer modülü olan konsolla oldukça uyum içinde olmaktadır. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve rengi antrasittir. Sandalye ayakları masa ayakları ile açısal olarak uyumludur ve masif ahşap ayaktır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve bel kısmı sıradan sandalyelerden farklı olarak oturum rahatlığı sağlamak amacıyla açık tasarımlıdır. Sandalyelerde ithal kumaş kullanılmış olup silinebilir özelliktedir ve ayakları ise ahşap üzeri boyalıdır. Takımı tekil olarak almak için Lilyum Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Lilyum Yatak Odası Takımı bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığında kullanılan kumaş silinebilir özelliktedir ve antrasit rengindedir. Bu sayede takımın genel havasına oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Başlık özel şerit dikişleriyle ve modern tasarımıyla takımın diğer modüllerinde bulunan yatay çizgilerle bir bütünlük oluşturmaktadır. Şifonyer ön yüzey kapakları ve aynası dolap ile uyum içerisinde tasarlanmıştır. Şifonyerde 3 adet çekmece bulunmaktadır. Şifonyer ve komodin ayakları yerden yüksektir ve ayakları alışılmışın dışında bir tasarıma sahiptir. Dolap sürgülüdür ve 6 kapak boyutundadır. İki kapak yüzeyinde de kullanılan aynaların kenarlarında yatay CNC işlemeler mevcuttur. Dolap içerisi farklı yerleşim imkanı sunacak şekilde geniş olarak tasarlanmıştır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Takımı tekil olarak almak için Lilyum Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Lilyum Koltuk Takımı: içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacından olup alt kasası ise ahşap malzemedendir. Buna bütünlük oluşturacak ayakları ise metal malzeme üzeri siyah boyadan yapılmıştır. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise 32 dansite soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır.  Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. 2 adet uzun sırt minderi 6 adet kare yastığı vardır. Bunlar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. Üçlü koltukların birinde kapitone işçiliği ile nubuk kumaş birlikteliği ön plana çıkarılırken diğer üçlü koltukta ise yalın görünümle keten kumaş birlikteliği ön plandadır. Yalın üçlü koltukta sırt minder desteği ile konforu arttırılmıştır. Berjeri ise  sırtındaki kapitone detayları ile zenginleştirilmiş ve ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Ayrıca yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Takımı tekil olarak almak için Lilyum Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!