Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Leon Düğün Paketi

  • 28.900,00TL23.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Leon Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Leon Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

 Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Leon Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Modül malzemelerinin gövdeleri suntalam malzemeden üretilmişken kapak kısımlarında ve işleme mevcut olan parçalarında mdf üzeri lake boya mevcuttur. Konsol, sandalye ve masa ayak detaylarında gold renk detaylar mevcuttur ve malzeme olarak masif ahşap malzeme üzeri boya kullanılmıştır. Masa ayak detayında, konsol kulplarında kullanılan gold renkle ve konsolun kapak kısmında bulunan CNC işleme detaylarıyla takımda bütünlük sağlanmıştır. Masa açılma özelliğine sahip değildir. Modern kesimli sandalyelerin kumaşı ithal, silinebilir ve leke tutmaz özelliktedir. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayaklarında masif ahşap kullanılmıştır. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz.

Leon Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. CNC kesim köpükle döşenmiş olan başlığı birinci kalite kumaş ile kaplanmıştır. Yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Dolap, şifonyer ve komodin gövdeleri suntalam malzemedendir ve kapaklarında MDF malzeme üzeri lake boya mevcuttur. Gardırop 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır ve kapaklarında çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır. Üzerinde dekoratif  gold kulplar mevcut olan dolap CNC işlemeleriyle komodin ve şifonyerde bulunan gold renklerle ve CNC detaylarla bütünlük oluşturmaktadır. Komodin ve şifonyer temizlik işlerinize kolaylık sağlayacak şekilde yerden yüksek tasarlanmıştır. Ayakları masif ahşap malzemeden üretilmiştir ve gold renk detaylara sahiptir. Her iki modülün çekmecelerinde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Gucci Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Üçlü koltuklar yatak olabilme özelliğine sahiptir. Kenarlarında kullanılan kapitone işçiliği ve tercih edilen metal ayakları ile modern tasarımın en iyi örneklerindendir. Yüksek ayak olması temizlik aşamasında sizlere kolaylık sağlayacaktır. Farklı renk seçenekleri ile Gucci Koltuk Takımı evinize kolaylıkla uyum sağlayacaktır. Ürünümüzde toplam 8 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!