Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Lena Düğün Paketi

  • 29.900,00TL24.900,00TL

Avangartlığını modern çizgilerle ön plana çıkaran Lena Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Lena Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Yemek Odası Takımı; konsol, masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. Konsol ayakları altın renkli metaldir ve yerden yüksektir. Masa sabittir ve sekiz kişilik boyutundadır. Masa ayağı ortadan konumlandırılmış ve dolap fonksiyonludur. Sandalyelerde ipeksi kadife kumaş kullanılmıştır ve kumaş silinebilir özelliktedir. Ayrıca sandalye ayak ve oturum kenarlarında da altın şerit detayı devam etmektedir. Takımı tekil olarak almak için Lena Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yatak Odası Takımıbeş kapaklı dolap, başlık, şifonyer ve aynası, iki adet komodinden oluşmaktadır. Takımın bütününe yayılan altın renkli şerit ve ayaklar kullanılmıştır. Şifonyer ve komodin ön yüzeylerinde altın renginin göz acılığı devam etmektedir. Ayaklarda metal profil ve fırınlanmış boya kullanılmıştır. Takım başlığında kumaşın piliseli duruşu ihtişamını arttırmıştır. Dolap ve kapaklıdır ve dolap içerisinde ekstra üç adet çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Takımı tekil olarak almak için Lena Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Koltuk Takımı; iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Oturumu oldukça rahattır. Kumaşı silinebilir özellikte ipeksi kadifedir. Üçlü koltukların tüm yüzeyleri kapitone işçiliği ile bezenmiştir. Ayakları metaldir ve yemek odanıza uygun altın renkli ya da gümüş krom renkli tercih edilebilir. Tekli koltuk kendi etrafında 360 derece dönebilen fonksiyona sahiptir ve metal ayaklıdır. Formu sayesinde belinizi kavrar ve rahat bir oturum sağlar. Koltuk kırlentleri tarzınıza uygun kombin yapabilirsiniz. Koltuk renginizi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Tokyo Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Şık Düğün Paketi ya da modern görünümlü Avangart Düğün Paketi arıyorsanız Lena Düğün Paketi'ni mutlaka incelemelisiniz.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!