Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Lavita İmaj Koltuk Takımı

  • 13.990,00TL10.790,00TL

Modern ve gösterişli tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Lavita İmaj Koltuk Takımı HekaHome | Kurtoğlu mobilya kalitesi ile satın alabilirsiniz.

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Lavita İmaj Koltuk Takımı

İki adet üçlü koltuk,  bir adet tekli koltuk vardır. 

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR!
Takımda 3+3+1 koltuklarımız mevcuttur. TAKIMA PUF DAHİL DEĞİLDİR! 
Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Lavita İmaj Koltuk Takımının ayakları masif beyaz ahşap malzemedendir ve inci görüntüsü verilmiş yuvarlak geometrili detayları bulunmaktadır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Gösterişli ve şık olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden ve metal profilden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklarda Yataklı ve Yataksız seçenekleri mevcuttur. Mekanizma açıldığında geniş bir oturum sağlar. Böylece yatak olarak da çok kullanışlı bir koltuk takımıdır. İskelet profilinde kullanılan bir tasarım ürünü olan masif beyaz ahşap görüntüsü, ayak kısmında da tasarımın devamı niteliğinde devam ettirilmiştir. Berjer tasarımı ile dairesel geometrili ve üçlü koltukların ayak kısmındaki dairesel detayın görsel tamamlayıcılığı vardır. Berjerler üçlü koltuklarla aynı tasarım dilinde üretilmiştir. Üçlü Koltukların sırttaki çizgisel dikiş detayları takımın genelinde zarif bir görüntü oluşturmaktadır. Ergonomik formu sayesinde Berjerin rahatlığını ve şıklığını oturduğunuz andan itibaren yaşayacaksınız. Berjerin sırtındaki çizgisel dikişler sırt desteklidir ve böylece günün tüm yorgunluğu ve stresini atacağınız bir berjere sahip olacaksınız. Berjerin sırt kısmındaki bel sağlığına uygun yapılmış iskelet sistemi, konforlu bir oturum sağlayacaktır. Takımın geneline hakim olan zarif tasarım hem şık hem de ince detaylı koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. 

Yeni evlenenlere ya da evini yenileyenlere özel bu takımımız tam size göre. Modern Lavita İmaj Koltuk takımı nı almak için acele edin! Bu fırsat kaçmaz!

Ürünü tekil olarak satın alabilirsiniz

Resim içerisindeki aksesuar ve ek eşyalar fiyata dahil değildir.

Üçlü: (en: 250 cm / derinlik: 105 cm / yükseklik: 85 cm)

Tekli: (en: 82 cm / derinlik: 95 cm / yükseklik: 88 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!