Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Lavita Elit Üçlü Koltuk

  • 5.545,00TL4.095,00TL

Modern ve gösterişli tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Lavita Elit Üçlü Koltuğu HekaHome | Kurtoğlu mobilya kalitesi ile satın alabilirsiniz.

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Lavita Elit Üçlü Koltuk

Bir adet üçlü koltuk vardır. 

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR!
Lavita Elit Koltuk Takımındaki Üçlü Koltuk ürünüdür. 
Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Lavita Elit Üçlü Koltuk un ayakları metal malzemedendir ve metal detaylı metal renktedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Gösterişli ve şık olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden ve metal profilden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar ve dörtlü koltuklar hareketli sırt mekanizması özelliğine sahiptir ve mekanizma açıldığında geniş bir oturum sağlar. Böylece yatak olarak da çok kullanışlı bir koltuk takımıdır. İskelet profilinde kullanılan bir tasarım ürünü olan metal detaylar kolçak kısmında da tasarımın devamı niteliğinde devam ettirilmiştir. Takımda bulunan İki farklı Berjer tasarımı ile isterseniz Elit Döner Berjer in şıklığını isterseniz de Elit Mekanizmalı Berjer in konforunu takımınızı oluşturup bulabileceksiniz. Berjerler üçlü koltuklarla ve dörtlü koltuklarla aynı tasarım dilinde üretilmiştir. Üçlü ve Dörtlü Koltukların ön alt ve yan kısımları tamamen zarif kapitone işçiliğinden oluşmaktadır. Takımın geneline hakim olan zarif tasarım hem şık hem de ince detaylı koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. 

Yeni evlenenlere ya da evini yenileyenlere özel bu Koltuk tam size göre. Modern Lavita Elit Üçlü Koltuk  almak için acele edin! Bu fırsat kaçmaz!

Ürünü tekil olarak satın alabilirsiniz

Resim içerisindeki aksesuar ve ek eşyalar fiyata dahil değildir.

Üçlü: (en: 225 cm / derinlik: 100 cm / yükseklik: 90 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!