Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Lavita Elit Döner Berjer

  • 3.300,00TL2.500,00TL

Modern ve gösterişli tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Lavita Elit Döner Berjeri HekaHome | Kurtoğlu mobilya kalitesi ile satın alabilirsiniz.

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Lavita Elit Döner Berjer

Bir adet Tekli Döner Berjer vardır. 

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR!
Lavita Elit Koltuk Takımındaki Döner Berjer ürünüdür. 
Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Lavita Elit Döner Berjer in ayakları metal malzemedendir ve metal detaylı metal renktedir. Yerden tasarlanan ayaklar şık ve zarif takıma spor ve dinamiklik katmaktadır. Gösterişli ve şık olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden ve metal profilden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. İskelet profilinde kullanılan bir tasarım ürünü olan metal detaylar kolçak kısmında da tasarımın devamı niteliğinde devam ettirilmiştir. Takımda bulunan İki farklı Berjer tasarımı ile isterseniz Elit Döner Berjer in şıklığını isterseniz de Elit Mekanizmalı Berjer in konforunu takımınızı oluşturup bulabileceksiniz. Berjerler üçlü koltuklarla ve dörtlü koltuklarla aynı tasarım dilinde üretilmiştir. Takımın geneline hakim olan zarif tasarım hem şık hem de ince detaylı koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. 

Yeni evlenenlere ya da evini yenileyenlere özel bu Koltuk tam size göre. Modern Lavita Elit Döner Berjer  almak için acele edin! Bu fırsat kaçmaz!

Ürünü tekil olarak satın alabilirsiniz

Resim içerisindeki aksesuar ve ek eşyalar fiyata dahil değildir.

Tekli: (en: 90 cm / derinlik: 90 cm / yükseklik: 85 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!