Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Kumsal Düğün Paketi

  • 35.900,00TL29.900,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Kumsal Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Kumsal Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Soft Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı lamine edilmiş MDF malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol ahşap ayaklara sahiptir ve ceviz renktedir. Konsol dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol ön yüzeyleri CNC kesim çizgilerler detaylandırılmış ve kısmi yansıtıcı yüzeylerle desteklenmiştir. Konsol aynası de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Ayrıca konsol aynası çevresinde gizli aydınlatma bulunmaktadır. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa ayakları tornalanmıştır ve ahşap renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve sandalye sırtı kavisli bir formda olması sayesinde oturumunun rahatlığını arttırmaktadır. Takımı tekil olarak almak için Soft Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Kumsal Yatak Odası: Gösterişi sizlere sunan takımımızda bir adet köşe modüllü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir görünüm bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte vizon renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Kapitone işçiliği ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz paketinize karyolanızı ilave edebilirsiniz. Dolap köşe modüllüdür. Dolap dörtlü kapaklı modül, ikili kapaklı modül ve köşede konumlandırılmış köşe şifonyerden oluşmaktadır. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyeriniz köşe olarak tasarlandığından odanızda alandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Şifonyerde altı  adet çekmece, iki adet kapaklı dolap  ve birçok raf vardır, bu sayede eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. Köşe şifonyer istemiyorum derseniz tekil şifonyer de tercih edebilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Kumsal Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Lena Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal keten kumaş kullanılmıştır. Lena Koltuk Takımının ayakları ahşaptır ve ceviz renktedir. Dilerseniz ayak renginizi beyaz, krem ya da siyah olarak da tercih edebilirsiniz. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda HR sünger kullanılmış olup ideal yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltukların sırt minderleri fermuar ile koltuklara sabitlenmiştir. Fermuarı açıp minderleri kaldırdığınızda yatağa dönüşmektedir. Minderlerde ve berjer sırtında kullanılan baklava dilimi dikiş detayları tasarıma, modern ama zarif bir görünüm kazandırmıştır. Koltuk takımınızda renk değişikliği yapabilir, evinize ve zevkinize göre kombin ederek yeniden döşeyebilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Lena Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!