Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Krem Düğün Paketi

  • 49.170,00TL37.870,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Krem Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Krem Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Lizbon Yatak Odası Takımı: bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı birinci kalite kumaş ile döşenmiştir ve birinci kalite kumaştan üretilmiştir. uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Gardırop 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır ve kapaklarında çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır. Üzerinde dekoratif  gold çizgiler mevcut olan dolap ince detaylara sahiptir. Malzemesi MDF'dir. Takımımızın komodini ve şifonyeri yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve yine MDF malzemedendir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için Lizbon Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Lizbon Yemek Odası Takımı: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolunda birinci kalite MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar metal malzemeden üretilmiştir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve gümüş rengi ön yüzünde devamlılık sağlamaktadır. Masa tabla kenarlarında yine gold detaylar mevcuttur. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayakları ise altın renkte metal malzemedendir. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Lizbon Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Lizbon Koltuk Takımı: içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün ayakları metal malzemeden yapılmış olup gold detaylara sahiptir. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ürünümüzde toplam 6 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Lizbon Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!