Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 
Kredi Kartsız Taksitle Mobilya Alışverişi
08 May

Kredi Kartsız Taksitle Mobilya Alışverişi

Yazar: Ender Çene Okundu: 3829 Yorumlar: 0

Kredi kartsız taksitle mobilya alışverişi yapmak Hekahome Kurtoğlu mobilya'da mümkün. Senetle mağaza hesabı açtıktan sonra beğendiğiniz mobilyaları hemen alabilirsiniz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan alışverişinizi taksitle tamamlayabilirsiniz. 1965 yılından beri güvenli alışveriş ve kaliteli mobilyanın adresi olan Hekahome'dan ürünleri taksitli olarak alabilirsiniz. Bu konu ile ilgili detaylı bilgiyi canlı destekten alabilir veya mağazalarımıza gelerek öğrenebilirsiniz. Mağaza adreslerimiz linkte. Kredi kartsız ödeme yöntemi ile senetle ürünleri alabilirsiniz. kredi kartsız mobilya satan yerler arayışı içindeyseniz Hekahome doğru adrestir.

Taksitli alışverişte 15 ay vadeli satış olup vadelerin detaylarını canlı destekten öğrenebilirsiniz. Kredi kartsız alışverişin tadını bizle çıkarabilirsiniz. 

55 yıllık mobilya geçmişi ile Ankara ve Kırıkkale'de bulunan mağazalarımızla ve Türkiye'nin her iline satış imkanı ile hekahome.com

Mobilya fiyatlarımız kesenize göredir. Mobilyalarımız 2 yıl garantilidir. Ön ödemeli satış imkanımız vardır. Ön ödemeli satışlarda ürünleri depolarımızda tutmaktayız. Bu sayede zamlardan etkilenmeden düğün zamanına kadar ödemenizi yapıyorsunuz. Ön ödemeli satışlarımız hakkında bilgi almak için canlı destekten bilgi alabilirsiniz. 

Hekahome "HERKESE KALİTE" ile bir kesimin değil herkesin mobilyacısıdır. 2 yıl garanti ile size hizmet vermektedir.

Kaliteli mobilyanın adresi hekahome bir Ankara siteler mobilya markasıdır. Hekahome'dan Alışveriş yapmak evinize ve hayatınıza renk katar. Güzel ve kaliteli mobilyaları, kredi kartsız kolay ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz. 15 ay vade ile satın alacağınız mobilyaları rahat rahat ödeyebilirsiniz. Mobilyalarımızı iç mimarlarımız ile seçebilir ve yardım alabilirsiniz. Mobilya masrafının genellikle yüksek maliyeti vardır. Bunun için taksitlerinizi satış danışmanımızla kesenize göre planlayabilir ve ödeme planını alabilirsiniz.

Hekahome bir Kurtoğlu Mobilya markasıdır. Güven ve sevgiyle hizmet vermektedir.

Benzer Yazılar

Yorum Yaz

Blog Kategorileri

Son Yazılar

Süre Sınırlı Ürünler

İnstagram Sayfamızı
Takip Edin.

@hekahome

Sıkı takipçimiz hediye kazanıyor.