Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Kilyos Düğün Paketi

  • 21.510,00TL16.180,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Kilyos Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Kilyos Düğün Paketi

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

İnci Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolunda birinci kalite suntalam malzeme kullanılmıştır. Ayaklar gold detaylara sahiptir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve gold rengi ön yüzünde çerçeve şeklinde ve kulplarıyla devamlılık sağlamaktadır. Sade bir tasarıma sahip olan konsol zarifliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Masanın üst tablasında suntalam malzeme kullanılmıştır. Masa ayaklarında ise yine gold detaylar mevcuttur. Masa açılabilir özelliğe sahiptir. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu komple suntalam olan sandalyelerin ayakları da suntalam malzemedendir. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için İnci Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Kilyos Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığında kullanılan ithal kumaş silinebilir özelliktedir ve birinci kalitedir. Kapitone detayları ile modern bir tasarıma sahip olan başlık takımla oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Dolap, komodin ve şifonyerde bulunan  damla şeklindeki dekoratif işlemeler takımda bütünlüğü sağlamaktadır. Şifonyer ön yüzeyi ve aynası dolap ile uyum içerisinde tasarlanmıştır. Şifonyerde iki adet çekmece ve iki adet kapaklı dolap bulunmaktadır. Şifonyer ve komodinin masif ahşaptan üretilen beyaz renkli ayakları yerden yüksektir ve gold detaylarıyla modern bir görünüme sahiptir. Ayrıca yerden yüksek tasarlanan ayaklar temizlik işlerinizde size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Dolap sürgülüdür ve altı kapak boyutundadır. Her iki kapağın yüzeyinde de kullanılan aynalar boydan özellikte değildir ve bütün yapıdadır. Aynanın alt ve üst kısımlarında bronz ayna detaylarına yer verilen dolap içerisinde askılık, çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Ürünün tüm modüllerinde E1 standartlarına uygun, kanserojen madde içermeyen, çizilmeye dayanıklı malzeme üzeri boya kullanılmıştır. Çekmecelerinde ise yavaşlatıcı tandem ray kullanılan takımda çarpmaların ve hasarların önüne geçilerek takımınızı uzun süre kullanmanız hedeflenmiştir. Takımı tekil olarak almak için Kilyos Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Mabel Chester Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ayakları ahşap malzemeden yapılmış olan takım sade bir tasarıma sahiptir. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca sandıklı tasarımıyla evinizde ayrı bir depo alanı üretmeye de yardımcı olmaktadır. Ürünümüzde toplam 5 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Mabel Chester Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!