Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Kilyos Düğün Paketi

  • 13.900,00TL10.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Kilyos Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Kilyos Düğün Paketi

Yatak odası takımı, yemek odası takımı ve koltuk takımı vardır.. İNCE DETAYLI VE MODERN TASARIMLI DÜĞÜN PAKETİ ARAYANLAR İÇİN ÇOK TERCİH EDİLEN KİLYOS DÜĞÜN PAKETİMİZ TAM SİZE GÖRE

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

İnci Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolunda birinci kalite suntalam malzeme kullanılmıştır. Ayaklar gold detaylara sahiptir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve gold rengi ön yüzünde çerçeve şeklinde ve kulplarıyla devamlılık sağlamaktadır. Sade bir tasarıma sahip olan konsol zarifliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Masanın üst tablasında suntalam malzeme kullanılmıştır. Masa ayaklarında ise yine gold detaylar mevcuttur. Masa açılabilir özelliğe sahiptir. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu komple suntalam olan sandalyelerin ayakları da suntalam malzemedendir. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz.

Kilyos Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı birinci kalite kumaş ile döşenmiştir. Uygun yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Sade bir tasarıma sahip olan dolap ince detaylara sahiptir. Malzemesi birinci kalite MDF'dir. Takımımızın komodini ve şifonyeri yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve yine MDF malzemedendir. Kulplarında ve ayaklarında gold detayları olan şifonyer ve komodin çekmecelerinde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Mabel Chester Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ayakları ahşap malzemeden yapılmış olan takım sade bir tasarıma sahiptir. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca sandıklı tasarımıyla evinizde ayrı bir depo alanı üretmeye de yardımcı olmaktadır. Ürünümüzde toplam 5 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!