Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Kelebek Düğün Paketi

  • 19.070,00TL15.470,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Kelebek Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Kelebek Düğün Paketi

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Kelebek Yemek Odasıtakım içeriğinde  konsol ve aynaları, yemek masası, 6 adet sandalye vardır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı ceviz renk E1 standartlarında malzeme kullanılmıştır. Ceviz renkli gold detaylı konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol ön yüzeylerinde doğal ahşap dokusunun yanı sıra diyagonel dekoratif detaylara yer verilmiştir. Gold renkli sade tasarımlı kulpları konsol minimalist tarzlı takım ile oldukça uyum içerisindedir. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve açıldığında sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa üst tablasının altında çatal ve kaşıt setleriniz için özel bir bölümleme mevcuttur. Masa ayakları ahşap malzemedendirSandalyelerde kullanılan kumaşın silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve renk değişikliği yapılabilmektedir. Sandalye ayakları ahşap ayaktır ve üzeri ceviz renktedir. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Takımı tekil olarak almak için Kelebek Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Kelebek Yatak Odası'nın geneline cevizin koyu asil rengi ve gold detaylar hakimdir. Takımın içerisinde dolap, şifonyer ve aynası, iki adet komodin ve başlık bulunmaktadır. Başlığında kullanılan ithal kumaş silinebilir özelliktedir ve birinci kalitedir. Dikiş detaylarıyla modern bir tasarıma sahip olan başlık takımla oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Dolap, komodin ve şifonyerde bulunan  gold renkli kulplar, takımda bütünlüğü sağlamaktadır. Şifonyerde üç adet çekmece ve bir adet kapaklı dolap bulunmaktadır. Şifonyer ve komodinin ayakları yerden yüksektir ve gold detaylarıyla modern bir görünüme sahiptir. Ayrıca yerden yüksek tasarlanan ayaklar temizlik işlerinizde size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Dolap kapaklıdır ve beş kapak boyutundadır. Bir kapak yüzeyinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Ahşap kısımlarında dekoratif çizgi detaylarına sahip olan dolap içerisinde askılık ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Takımı tekil olarak almak için Kelebek Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Novita Koltuk Takımı'nda 3+3+1 koltuklarımız mevcuttur. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal ipeksi kadife kumaş kullanılmıştır. Novita Koltuk Takımının ayakları siyah renktedir ve gold renk detaylara sahiptir. Üçlü koltukların kol kenarlarında kullanılan kapitone işçiliği, sırt kısmında da kullanılarak tasarımı bütünleştirmiştir. Ayrıca kollarının ön yüzünde siyah arka fon üzeri gold renk dekoratif işlemeler de ayaklarla oldukça uyum içerisindedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlayacaktır. Modern ve şık olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgen ağacından yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca takımın bir diğer artısı olan sandık özelliği, sizlere ekstra depolama alanı sunmaktadır. Takımın geneline hakim olan kapitone işçiliği hem modern hem de asil koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Yumuşak hatlı tasarlanmış berjerin sırt kısmında devam eden kapitone işçiliği takımda muhteşem bir birliktelik oluşturmaktadır. Takımı tekil olarak almak için Novita Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!