Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

MDF İstinye Düğün Paketi

  • 18.870,00TL15.470,00TL

Eşsiz detaylarla bezendirilerek tasarlanan İstinye Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

MDF İstinye Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

İstinye Yemek Odası Takımı1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol ayakları ve kulplarda altın renkler kullanılmıştır. Konsol kapak yüzeylerinde kısmi yansıtıcı detaylar kullanılmıştır. Sandalyelerde ithal silinebilir nubuk kumaş kullanılmıştır. Masa altı kişiliktir ve açılır özelliği sayesinde sekiz kişilik olabilmektedir. Takımı tekil olarak almak için MDF İstinye Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yakut Yatak Odası Takımı; bir adet altı kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Ürünün kapakları tamamen MDF malzemedir. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifonyer, dolap ve komodin ayakları yerden yüksektir.  Ayak ve kulplarda altın renkli detaylar kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için MDF Yakut Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Viyana Koltuk Takımı; iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Üçlü koltuklar yataklı ve sandıklıdır. Toplamda 8 adet kırlenti bulunan takımın 2  adet kırlenti berjer sırt kırlenti olup diğer 4 adeti modern görselli afrika kadın ve çizgili modeldir. Dilerseniz siz kırlent renklerinizi koltuğunuz için seçeceğiniz kumaş ve renk ile aynı kombin yapabilirsiniz. Silinebilir kumaş seçeneğinde oldukça fazla renk seçeneğiniz mevcuttur. Takımı tekil olarak almak için Viyana Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Şık Düğün Paketi ya da Uygun Düğün Paketi arıyorsanız İstinye Düğün Paketi'ni mutlaka incelemelisiniz.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!