Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

İstanbul Düğün Paketi

  • 28.250,00TL21.270,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri İstanbul Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

İstanbul Düğün Paketi

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

İstanbul Yatak Odası Takımı içerisinde bir adet dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığında kullanılan keten kumaş silinebilir özelliktedir ve ithaldir. Düğme detaylarıyla modern bir tasarıma sahip olan başlık takımla oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Dolap, komodin ve şifonyerde bulunan gold renk detaylar takımda bütünlüğü sağlamaktadır. Şifonyer ön yüzeyi ve aynası dolap ile uyum içerisinde sade şekilde tasarlanmıştır. Şifonyerde üç adet çekmece ve bir adet dolap fonksiyonu bulunmaktadır. Şifonyer ve komodinin masif ahşaptan üretilen ayakları yerden yüksektir ve gold detaylarıyla modern bir görünüme sahiptir. Ayrıca yerden yüksek tasarlanan ayaklar temizlik işlerinizde size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Dolap kapaklıdır ve altı kapak boyutundadır. Toplam dört kapağın yüzeyi kadar kullanılan aynalar parçalı yapıdadır. Ahşap kısımları kısmi pervaz görünümüne sahip olan dolap içerisinde askılık, çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Ürünün tüm modüllerinde MDF malzeme üzeri lake boya kullanılmıştır. Çekmecelerinde ise yavaşlatıcı tandem ray kullanılan takımda çarpmaların ve hasarların önüne geçilerek takımınızı uzun süre kullanmanız hedeflenmiştir. Ürünün tüm modüllerinde E1 standartlarına uyan kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için İstanbul Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Duru Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsol ayakları yerden yüksektir ve ön yüzlerin bir bölümünde ve kulplarında da gold detaylar bulunmaktadır. Masa ve konsol ayaklarında da kullanılan gold detaylarla da tasarımda bütünlük sağlanmıştır.  Masa üst tablasında ve konsolda birinci sınıf suntalam malzeme kullanılmıştır. Ayakları ise fırınlanmış metal altından üretilmiştir. Sandalyelerde silinebilir kumaş, fırınlanmış kayın ağacı iskelet ve altın metal ayaklar kullanılmıştır. Sandalyeler 1. sınıf kalite sünger döşemelidir. Renk değişikliği yapabilirsiniz. Sadeliği ve seriye özel gold detaylarıyla hayran kalacağınız takımımız zarafetiyle de misafirlerinizi büyüleyecek. Takımı tekil olarak almak için Duru Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Ankara Koltuk Takımı 3+3+1 takım fiyatıdır. Ankara Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Baby face kumaşı sayesinde temizliği oldukça kolay ve kullanımı çok rahattır. Çok fazla renk seçeneği olan koltuk takımımızda her iki üçlü koltukta yatak olabilmektedir. Koltuk takımında iki adet üçlü koltukta kapitoneli sırt kısmı ile şıklık kazanmıştır. Altın çizgisel yan duvarları ve ayak detayları asimetrik duruşu ile takıma renk katmaktadır. Heybetli ve gösterişli rahat koltuk takımı arayanlar için harika bir tasarımdır. Berjeri üçlü koltukları kadar gösterişli ve detaylarla doludur. Yeni evlenenlere ya da evini yenileyenlere özel bu takımımız tam size göre. Dilediğiniz renk seçenekleri ile zevkinize göre döşeyebilir ve kırlentler ile de kombin edebiliriz. Modern koltuk takımı farklı renk seçenekleri mevcuttur. Takımı tekil olarak almak için Ankara Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!