Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

İrony Compact Genç Odası

  • 5.320,00TL

Sade tasarımlı takımın koyu renkler ile asil bir görünüme kavuşturulduğu modern tasarımlı İrony Compact Genç Odası Hekahome | Kurtoğlu mobilya'dan satın alınır. Gençlik varsa gelecek vardır...

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

İrony Compact Genç Odası

Uygun fiyata tam takım modern genç odası Hekahome'da

Asil tasarımlı modern takım arayanlara özel İrony Compact Genç Odası

Takımın içeriğinde 3 kapaklı dolap ve ranza mevcuttur. Modern tasarımlı takımın, siyah ve ceviz olmak üzere iki farklı rengi vardır. Tüm modülleri çizilmeye dayanıklı malzemeler ile özenle üretilmiştir. Takımın dolabı 3 kapak boyutundadır. Orta kapağının üstünde bir adet raf fonksiyonu bulunmaktadır. Takımın tüm parçaları gibi dolabının ayakları da siyah renkte, metal malzemede ve yerden yüksek tasarlanmıştır. Zarif tasarımlı ayaklarla birliktelik oluşturacak kulpları da özel tasarımlıdır. Geniş iç hacme sahip olan dolap, askılık ve raf gibi çeşitli bölmelerle fonksiyonel bir yerleşim imkanı sunmaktadır. Yerden yüksek tasarlanan siyah renkteki ayakları sizlere temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Takımın her iki renginde de dolapta kullanılan doku ve renkler tekrar edilerek muazzam bir birliktelik oluşturulmuştur. Alt modülünde bir adet çekmeceye ve raf fonksiyonlarına sahip olan çalışma masasının üst modülünde ise yine raf fonksiyonuna yer verilmiştir. Dolap ile aynı renk ve detaylara sahip olan çalışma masası takımla bütünlük içerisindedir. Ranzasının alt yatağı 120x200 cm, üst yatağı ise 90x200 cm ölçüsündedir. Sade tasarımlı ranzanın üst yatağının korkuluğu vardır. Şifonyer üç adet çekmeceye ve aynaya sahiptir. Sade tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken kitaplıkta ise bir adet kapaklı dolaba ve raf fonksiyonlarına yer verilmiştir. Komodin, çalışma masası, dolap ve karyolada olduğu gibi şifonyer ve kitaplık ayakları da yerden yüksek tasarlanmıştır ve siyah renge sahiptir. Sade yapısının dokulu detaylar ile güçlendirildiği takım çocuğunuzun odasına şık bir görünüm kazandıracak. Modern Genç Odası arayanlar için tasarlanmış İrony Compact Genç Odası uyumlu renkleri ile odanızı muhteşem bir görünüme kavuşturacak.

Odasında tam bir bütünlük oluşturmak isteyen müşterilerimiz için seçenekler kısmında şifonyer, kitaplık gibi parçalar sizlere sunulmuştur. Dilerseniz ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Üç Kapaklı Dolap: (en: 135 cm / derinlik: 58 cm / yükseklik: 203 cm)

Şifonyer ve Aynası(en: 80 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 148 cm)

Ranza: (en: 125 cm / derinlik: 213 cm / yükseklik: 170 cm)

Çalışma Masası: (en: 120 cm / derinlik: 60 cm / yükseklik: 129 cm)

Kitaplık: (en: 50 cm / derinlik: 36 cm / yükseklik: 178 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!