Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Safir Düğün Paketi

  • 76.741,00TL55.661,00TL

Gösterişli yapısı ile avangart tarzın en güzel örnekleri Safir Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Safir Düğün Paketi

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Safir Yemek Odası Takımı takım içeriğinde  konsol ve aynası, yemek masası, 6 adet sandalye ve vitrin vardır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı parlak boyalı MDF malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol ayakları özel işlemeli ve lükenstir. Konsol dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. 2 adet kapaklarında ayna fonksiyonuna yer verilerek görkemli duruşu vurgulanmıştır ve konsol kapaklarında özel işçilik detayları mevcuttur. Yemek masası sabittir ve sekiz kişilik boyuttadır. Masa üst tablası özel mermer görünümü ile tasarımın şıklığını arttırmıştır. Masa ayakları ahşaptır ve özel işçilik burada da ön plana çıkarılmıştır. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri masa ayağıyla birebir tonda boyalıdır. Sandalye sırtı kapitone işçiliği kullanılarak detaylandırılmıştır. Duvar ünitesini isteğe bağlı takımınıza ilave edebilirsiniz. Avangard Yemek Odası arıyorsan mutlaka incelemelisin. Takımı tekil olarak almak için Safir Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Safir Yatak Odası Takımı Gösterişi sizlere sunan takımımızda bir adet kapaklı-sürgülü dolap, bir adet başlıklı karyola, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir görünüm bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte varaklı ithal kumaş kullanılmıştır. Kapitone detayları ve yan yüzeylerde kullanılan ayna detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dolap yan kapakları menteşeli iken ortadaki dört kapak bölümü sürgülüdür. Dolap alt ve üst tablalarında özel işçilik göze çarpmaktadır. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde işlemeli özel lükens ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde üç adet çekmece vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Bu çekmecelerin biri takılarınız için özel olarak tasarlanmıştır. Şifonyerde yaratılan boşluk sayesinde kişisel bakımınızı oturarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Şifonyer, komodin ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. Şık Yatak Odası arayanlar için bu yılın gözde tasarımlarından biridir. Takımı tekil olarak almak için Safir Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Turkuaz Safir Koltuk Takımı Turkuaz Safir Koltuk Takımı'nda 3+3+1+1 koltuklarımız mevcuttur. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal parlak kumaş kullanılmıştır. Safir Koltuk Takımının ayakları ahşaptır ve işlemeli lükens ayaktır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Takım içinde mevcut olan üçlü koltuklardan biri art-deco diğeri ise chester koltuktur. Koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sabittir ve yatak olma özelliği yoktur. Oturumlarda kendinden desenli varaklı kumaş kullanılarak takımın ihtişamı ikiye katlanmıştır. Berjer ise ahşap kolçakları ile tasarımın görkemli diline eşlik etmektedir. Ergonomik formu sayesinde berjerin rahatlığını oturduğunuz andan itibaren yaşayacaksınız. Takımın geneline hakim olan şık tasarım dili, koltukların sırt kısmının üstünde kullanılan işlemeli ahşap parçalarla vurgulanmıştır. Dilerseniz takımınıza orta sehpayı opsiyonel olarak ekleyebilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Turkuaz Safir Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!